BANKS nie wystapi na Kraków Live Festival!
13.08.2019

BANKS nie wystapi na Kraków Live Festival!

Na wydarzeniu na Facebooku organizatorzy wczoraj poinformowali że BANKS nie wystąpi! Jesli chcesz wiedzieć dlaczego zapraszam do przeczytanie dalszej cześci wpisu.
./uploads/iamkajetan/7270eaa9f5afc73adcc6cccd9d0625ed.jpg
Na stronie wydarzenia organizatorzy podali oświadczenie artyski, w którym tłumaczy, dlaczego zdecydowała o odwołaniu swojego występu na Krakowskim festiwalu muzycznym.

Treść oświadczenia:"Z przykrością informujemy, że koncert BANKS na Kraków Live Festival zostaje odwołany ze względu na stan zdrowia artystki. W trakcie ostatnich prób do festiwalu BANKS doznała urazu kręgosłupa, co uniemożliwia jej występ. Oto oświadczenie artystki:„Polsko, jest mi bardzo przykro, że nie będę mogła przyjechać. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby wyzdrowieć, ale lekarze stwierdzili, że podróżowanie i występowanie na scenie w najbliższym czasie tylko pogorszy mój stan. Teraz muszę skupić się na zdrowiu, aby powrócić na trasę silniejsza. Obiecuję, że Wam to wynagrodzę”.Pracujemy nad zmianami w programie 16 sierpnia, o których poinformujemy Was najszybciej jak to będzie możliwe."
11 lubi to
1
30
  • udostępnij
1 komentarzy

_kamilkaaa_77
1

👌🏻

odpowiedz

_kamilkaaa_77
1

👌🏻

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda