Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
10 najczęstszych błędów, które popełniają osoby będące w nowych związkach.
11.08.2019

10 najczęstszych błędów, które popełniają osoby będące w nowych związkach.

autor
Wakacyjna aura sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, jeżeli w ostatnim czasie weszłaś w nową, romantyczną relację, lub szansa na jej nawiązania widnieje na twoim horyzoncie, dowiedz się jakie 10 błędów popełniamy najczęściej będąc w nowych związkach. Być może pozwoli Ci to na ich uniknięcie i przekształcenie "wakacyjnej miłości" w coś poważniejszego.
./uploads/sylwia_p/f9758c40de49f064fd63bb79e45a48d7.jpg

1. Porównywanie nowego partnera do swojego ex. Bywa i tak, że wchodząc w nową relacje myślami wciąż powracamy do naszego poprzedniego partnera porównując go z nowym. Nie rób tego, każdy osoba jest indywidualną jednostką a porównywanie jej do kogoś innego, w szczególności do swojego byłego nie przyniesie nic dobrego.


2. Jesteście dwoma osobnymi bytami, nie jednością. Okey jesteście parą, wasz związek jest świeży, wciąż się poznajecie, ale to nie oznacza, że wszystko musicie robić razem. Zachowaj równowagę.


3. Zapominanie o dawnych przyjaciołach i znajomych. Często się zdarza, że osoby będące w nowym związku zapominają o swoich znajomych,
z którymi spędzały czas dotychczas, nie popełniaj tego błędu. Pamiętaj nic nie jest wieczne, a życie to nie bajka Disneya, związki często się rozpadają, jeżeli teraz zaniedbasz relacje z innymi ludźmi może się okazać, że w przyszłości zostaniesz bez chłopaka i bez przyjaciół, którzy mogliby Ci pomóc przetrwać trudny czas.


4. Udawanie kogoś kim się nie jest. Często chcemy zaimponować i przypodobać się drugiej połówce, staramy się tak bardzo, że zaczynamy udawać kogoś kim nie jesteśmy. Pamiętaj on powinien polubić Cię taką jaką jesteś, bo inaczej na dłuższą metę nie będzie miało to sensu.


5. Tworzenie związku na siłę. Jeżeli czujesz, że to nie to, nie rób niczego na siłę, pamiętaj lepiej byś samemu niż z kimś nieodpowiednim.

./uploads/sylwia_p/7a0c65e9714f54d201267dd1b31ebbfb.jpg

6. Nie próbuj go zmieniać. Pozwól mu być sobą, ideały nie istnieją, nigdy nie jest tak, że w drugiej osobie nic nas nie drażni, on sam musi chcieć pracować nad sobą.

7. Nie uzależniaj się od niego. On nie jest i nie może być Twoim „całym światem”, miej swoje pasje i zainteresowania.

8. Jeżeli coś Ci się nie podoba nie ukrywaj tego. Nie bój się, że go urazisz, on może nie zdawać sobie sprawy z tego, że niektóre jego zachowania mogą być dla Ciebie krzywdzące.

9. Nie próbuj przypodobać się jego znajomym/ rodzinie. Nie martw się tym, że jego bliscy Cię nie polubią, bądź sobą i niczego nie udawaj.

10. Mów wprost czego oczekujesz, jasno i bezpośrednio. Nie licz na to, że on wciąż będzie wszystkiego się domyślał. To tak nie działa.

11 lubi to
2
93
2 komentarzy

aneczkai
0

:)

odpowiedz

Pati1234
0

Bardzo ciekawy wpis. Na pewno się przyda :) 
Zapraszam Cię na mój profil. 
FOLLOW ZA FOLLOW

odpowiedz

aneczkai
0

:)

odpowiedz

Pati1234
0

Bardzo ciekawy wpis. Na pewno się przyda :) 
Zapraszam Cię na mój profil. 
FOLLOW ZA FOLLOW

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda