Rób te rzeczy a twoje włosy będą długie i lśniące !
10.08.2019

Rób te rzeczy a twoje włosy będą długie i lśniące !

autor
Zobacz jak łatwo można zapuścic zdrowe włosy !
Marzą ci się piękne , zdrowe , grube i lśniące włosy jak z reklamy? 
Mija kolejny rok a masz wrażenie , że dlugość twoich włosów staneła w miejscu ? Próbujesz zapuszczać włosy  , ale mimo wszystko jest to bardzo mozolne ? 
Twierdzisz , że twoje włosy są po prostu takie z natury i nic nie możesz z nimi zrobić ?

To temat zdecydowanie dla Ciebie ! 
Zobacz jakie błędy są najczęściej popełnianie w zapuszczaniu włosów ! 


1. Zapuszczanie włosów "na siłę" 


Jeśli twoje włosy są zniszczone rozjaśnianiem , a twoje końce są rozdwojone . Nie łudź się , że urosną. Jedynym słusznym zabiegiem i krokiem naprzód do zdrowych i długich włosów jest ich ścięcie. W zależności od rodzaju włosów , dobierz odpowiednią dla siebie metodę i walcz .
2. Spanie z rozpuszczonymi , mokrymi włosami 

Mokre włosy są zdecydowanie bardziej narażone na zniszczenia , ocierając się w nocy o poduszkę powstaje ich coraz więcej. Dlatego na noc , najlepiej włosy związać delikatną gumką lub nałożyć satynowy czepek. Do tego dużym plusem jest satynowa poszewka .


3. Czesanie włosów z góry na dół

Jest powszechny i niestety często powielany błąd. Czesząc włosy w ten sposób wszelkie kołtuny i poplątane włosy ściągamy do samych końcówek, co sprawia , że szarpiemy je po długości automatycznie tworząc zniszczenia. Włosy czeszemy od końcówek , delikatnie rozszczesując każdy kosmyk do samej góry.
4. Nieświadomość , swojego typu włosów 
Najczęstszym błędem który możemy uslyszeć , że robię wszystko a moje włosy się puszą ! Najprawdopodniej nie puszą się a chcą się kręcić ! 
Tutaj z pomocą przychodzą grupy na facebooku. Jedną z nich jest "Włosing" , drugą dla kręconych i falowanych zdecydowanie "Curly Girls Polska"

Warto też zapoznać się na początek ze swoim typem włosów , bo każdy z nich potrzebuje innej pięlgnacji 5. Nie zwracanie uwagi na akcesoria do włosów takich jak szczotka do włósów czy gumki.

Bardzo znaną i zachwalną szczotką jest Tanglee Teezer który zdominował swoich braci i siostry. Aczkolwiek jest to szczotka , która żywi się tylko renomą . Niestety bardzo niszczy nasze włosy. Najlepiej uzywać szczotki z naturalnego włosia a jeśli nie chcemy wydawać tylu pieniędzy możemy zainwestować w grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami. Pod spodem kilka przykładów dobrych gumek i szczotek przy pięlegnacji włosów .
I gumek do włosów , tych znacznie bezpieczniejszych ;)Jak możesz unikaj suszenia i prostowania , a zamiast tego zmień nawyki na odżywianie i olejowanie !

 
15 lubi to
5
88
5 komentarzy

aneczkai
1

super wpis!

odpowiedz
Bluehandy
0

yes

Odpowiedz

marcjamea
0

piekne te gumki!

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

Super wpis, zapraszam do siebie 

odpowiedz

marcjamea
0

piekne te gumki!

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

Super wpis, zapraszam do siebie 

odpowiedz

aneczkai
1

super wpis!

odpowiedz
Bluehandy
0

yes

Odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda