Nowe skróty na Tinderze? Sprawdź, co oznaczają!
24.07.2019

Nowe skróty na Tinderze? Sprawdź, co oznaczają!

autor
Jeśli jesteś regularną użytkowniczką Tindera, to niewykluczone, że w ostatnim czasie mogły Ci się rzucić w oczy tajemnicze skróty (np. ENTJ czy ISFJ) w opisach profili. Zastanawiasz się po co to jest? To najnowszy trend w tej aplikacji, a chodzi o nic innego, jak o dodanie swojego typu osobowości wg testu Myers-Briggs. Jeśli jesteś ciekawa, co o Tobie mówił by ten test, bez problemu znajdziesz go online do rozwiązania. Swój wynik możesz śmiało umieścić w opisie na Tinderze. Dzięki tym skrótom użytkownicy aplikacji łatwiej mogą się dowiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie.
./uploads/zuzamt/e396db978f93f5532923131a788d9062.jpg

Fot: weheartit.com

ANALITYCY


INTJ – osobowość Architekt

To osoby obdarzone wyobraźnią, które myślą strategicznie i zawsze mają gotowy plan na wszystko. Są głodni wiedzy, ambitni, dążą do doskonałości. Przez swoje zamiłowanie do nauki, często są nazywani „molami książkowymi”. Są także typami samotnika i mocno cenią swoją prywatność. Bardzo ciężko jest się do nich zbliżyć. Szacuje się, że do Architektów należy zaledwie 2% populacji.


 INTP – osobowość Logik

To typ wynalazcy, który ciągle odczuwa niezaspokojone pragnienie zdobywania wiedzy. Najbardziej przeraża go bycie przeciętnym. We wszystkim chce być najlepszy. To osoby bardzo dumne z własnych osiągnięć i kreatywności. Męczą ich przyziemne sprawy, codzienne obowiązki i rutyna. Niekiedy chodzą z głową w chmurach, dlatego często są nazywani filozofami, myślicielami lub profesorami. Szacuje się, że stanowią tylko 3% populacji. 


ENTJ – osobowość Dowódca

To zdecydowanie liderzy, osoby o dużej odwadze, którzy chcą przewodzić innym. Odnajdują się w każdej, nawet najcięższej sytuacji i znajdują z niej wyjście. Są bardzo charyzmatyczni i pewni siebie, przyciągają tym do siebie ludzi. Jednak potrafią być bezwzględni w osiąganiu swoich celów, dlatego mogą zdominować mniej przebojowe typy osobowości. Szacuje się, że stanowią 3% populacji. 


ENTP – osobowość Dyskutant

To myśliciele, którzy nie potrafią się oprzeć intelektualnym wyzwaniom. Uwielbiają wchodzić w dyskusje i w spektakularny sposób obalać argumenty i tezy rozmówców. Nie robią tego w złej wierze, po prostu sprawia im to przyjemność. Znają swoje mocne strony, chętnie chwalą się swoją rozległą wiedzą i inteligencją. Ciężko znoszą porażki. Szacuje się, że oni także stanowią około 3% populacji. 

./uploads/zuzamt/25dff5ac0c209c9093585acd61f67ea2.jpg

Fot: weheartit.com

DYPLOMACI 


INFJ – osobowość Rzecznik


To spokojni i tajemniczy idealiści. W przeciwieństwie do marzycieli, są zdecydowani i zdeterminowani w swoim działaniu. To osoby z natury ciche, ale o bardzo konkretnych poglądach, których niestrudzenie potrafią bronić. Cechuje ich wrodzone poczucie idealizmu i moralności. Co ciekawe, to jeden z najmniej licznych typów osobowości. Szacuje się, że występuje tylko u 1% populacji.


INFP – osobowość Pośrednik

To osoby uprzejme, zawsze chętne do pomocy. Dobro innych często stawiają nad swoim. To prawdziwi idealiści, przez co często są nierozumiani przez innych ludzi. Mogą być odbierani jako osoby zdystansowane i nieśmiałe. Szacuje się, że stanowią około 4% populacji. 


ENFJ – osobowość Protagonista

To osoby o ogromnej charyzmie, którzy inspirują i przyciągają innych. Są pełni pasji, promienieją autentycznością i troską. Mają dużo odwagi i pewności siebie. Są urodzonymi liderami. W przeciwieństwie do Dowódców, nie dążą po trupach do celu. W swoich działaniach biorą pod uwagę uczucia innych ludzi. Osoby o tym typie często zostają nauczycielami, trenerami, coachami i politykami. Szacuje się, że stanowią 2% społeczeństwa. 


ENFP – osobowość Działacz

Wiecznie uśmiechnięte, entuzjastycznie nastawione do życia wolne duchy. Są niesamowicie towarzyscy i energiczni. To osoby, które potrafią w 5 sekund znaleźć wspólny język ze wszystkimi. Idealna dla nich jest praca jako freelancer lub praca z zespołem ludzi. Nie potrafią odnaleźć się w rutynowych i żmudnych zajęciach. Szacuje się, że stanowią około 7% populacji.

./uploads/zuzamt/3f6bec93bbf032907359a274dd96a3c6.jpg

Fot: weheartit.com

STRAŻNICY


ISTJ – osobowość Logistyk

Osoby z praktycznym podejściem do życia, które skupiają się tylko na faktach. Dzięki mocno rozwiniętemu analitycznemu myśleniu są bardzo skuteczni w działaniu. W życiu kierują się uczciwością i logiką. Nie lubią łamać zasad i cenią sobie tradycję. Szacuje się, że ten typ osobowości występuje najczęściej. Stanowi go około 13% ludności. 


ISFJ – osobowość Obrońca

To osoby bardzo oddane i czułe, są gotowe za wszelką cenę bronić swoich bliskich. Wykazują się ogromną empatią, ale przy tym są dość nieufni wobec obcych i często zachowują dystans. Gdy tylko poczują się zrozumiani i szanowani, stają się niezwykle otwarci. Na życzliwość odpowiadają jeszcze większą życzliwością. Szacuje się, że stanowią aż 13% populacji. 


ESTJ – osobowość Wykonawca

Ci niezwykle zorganizowani ludzie charakteryzują się szczerością i umiejętnością poświęcenia się. Potrafią kierować ludźmi, pokazując im najlepszą drogę do obrania. Świetnie wychodzi im łączenie rodzin i społeczności. Są wierni swoim przekonaniom. Szacuje się, że stanowią około 11% ludności. 


ESFJ – osobowość Doradca

To niezwykle troskliwi, towarzyscy i popularni ludzie, na których pomoc zawsze można liczyć. To osoby, które wyznaczają nowe trendy, są chętnie naśladowani i podziwiani przez innych. Zazwyczaj obejmują stanowiska, na których można się pokazać, ponieważ mocno skupiają na sobie uwagę. Dbają o swoją rodzinę i przyjaciół, tak aby każdy czuł się zadowolony w ich towarzystwie. Szacuje się, że stanowią około 13% społeczeństwa.

./uploads/zuzamt/b671a256b2694e858baafcf03f6531af.jpg

Fot: weheartit.com

ODKRYWCY


ISTP – osobowość Wirtuoz

To osoby odważne, które nie boją się podejmować wyzwań i eksperymentować. Są ciekawi świata i chętnie próbują nowych rzeczy. Mówi się, że są naturalnymi twórcami. Chętnie wybierają zawody mechaników i inżynierów, w których mogą prowadzić przeróżne projekty. Szacuje się, że stanowią zaledwie 5% populacji. 


ISFP – osobowość Poszukiwacz Przygód

To urodzeni artyści, którzy ciągle chcą poznawać i doświadczać czegoś nowego. Wykorzystują swój zmysł estetyczny i projektowy, aby przełamywać społeczne konwencje. To osoby, których nie da się zaszufladkować. To prawdziwi indywidualiści, którzy kroczą przez życie na własnych zasadach i własnymi ścieżkami. 


ESTP – osobowość Przedsiębiorca

Osoby, które uwielbiają życie na krawędzi. Przy tym wykazują się ogromną inteligencją i spostrzegawczością. Uwielbiają być w centrum uwagi i nie potrafią usiedzieć długo w jednym miejscu. Po prostu w ich życiu ciągle musi się coś dziać. Szacuje się, że stanowią tylko 4% społeczeństwa. 


ESFP – osobowość Animator

Przy nich życie nigdy nie jest nudne. To spontaniczni, energiczni i entuzjastyczni ludzie. Nie boją się wystąpień publicznych, a wręcz uwielbiają, gdy cała uwaga jest skupiona na nich. Cieszą się chwilą i traktują życie jak dobrą zabawę. To po prostu urodzone gwiazdy. Szacuje się, że stanowią około 5% ludności. 

./uploads/zuzamt/670578e611285ecf662645454701c5fa.jpg

Fot: weheartit.com

15 lubi to
1
5930
1 komentarzy

Toshi_duff
0

Nie korzystam z Tindera i weszłam tu z ciekawości i przyznaje że nie byłabym w stanie tego spamiętać :p
Zapraszam do siebie :)

odpowiedz

Toshi_duff
0

Nie korzystam z Tindera i weszłam tu z ciekawości i przyznaje że nie byłabym w stanie tego spamiętać :p
Zapraszam do siebie :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda