Baby-boom dzieci, które niebawem urodzą się w show-biznesie
19.07.2019

Baby-boom dzieci, które niebawem urodzą się w show-biznesie

autor
Prawdziwy baby-boom w polskim show-biznesie trwa na dobre. W pierwszej połowie tego roku do szczęśliwych matek dołączyły m.in.: Kasia Tusk, Olga Kalicka, Joanna Kulig i Sara Boruc-Mannei. Ale to nie koniec ciąż na ten rok! Sprawdź, które polskie gwiazdy urodzą w najbliższych kilku miesiącach.
./uploads/zuzamt/c1f1435534cba699f9fafe6ecffbec56.jpg
Fot: instagram.com/joannakrupa
Joanna Krupa

Joanna Krupa o swojej ciąży poinformowała pod koniec maja i od tego czasu chętnie dzieli się zdjęciami swojego powiększającego się brzuszka z obserwatorami na Instagramie. Modelka i prowadząca programu Top Model przyznaje, że pierwsze trzy miesiące ciąży były dla niej ciężkie, ponieważ odczuwała ogromne zmęczenie. Na szczęście Joanna czuje się już lepiej, apetyt jej dopisuje, a dziecko rozwija się prawidłowo. Trzymamy kciuki 😊! 
./uploads/zuzamt/5af3f014ecf6ae79c4e9b247a1d9bb32.jpg
fot: instagram.com/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska-Pela

Związek Agnieszki Kaczorowskiej z Maciejem Pelą rozwijał się w ogromnym tempie. Para jest już po ślubie i… spodziewa się dziecka. Termin porodu wypada lada dzień. Gwiazda na Instagramie regularnie relacjonuje przebieg ciąży. Ponadto założyła specjalny kanał na YouTubie, na którym dzieli się swoimi przeżyciami jako przyszła matka. Widać, że Agnieszka świetnie się odnajdzie w tej roli. Przyznaje, że ma już spakowaną torbę do szpitala, a pokoik dziecięcy już od dawna czeka na nowego członka rodziny. Powodzenia! 
./uploads/zuzamt/0c60a6ab33432af43e7c0c75c6a69f33.jpg
Fot: instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official
 Agnieszka Sienkiewicz-Gauer

Kolejna z gwiazd, której termin porodu wypada lada dzień, ale w przypadku Agnieszki nie jest to pierwsza ciąża. Aktorka jest mamą 3-letniej Zosi. Po pierwszej ciąży zdecydowała się nieco ograniczyć karierę aktorką i skupić się na życiu domowym. Ponadto założyła sklep Esy Floresy z asortymentem dziecięcym. Można w nim znaleźć najlepsze polskie i zagraniczne marki produkujące akcesoria dla dzieci i kobiet w ciąży. Agnieszka nie publikuje na swoim Instagramie zbyt wielu zdjęć rosnącego brzuszka, bo jak sama przyznaje, nie będzie udawać, że ciąża to łatwy i przyjemny stan. 
./uploads/zuzamt/b0082df8a2cf7aa301caad131bad7e6f.jpg
fot: instagram.com/nataliaklimas
Natalia Klimas-Bober

Natalia Klimas także spodziewa się dziecka! Aktorka zaledwie rok temu wyszła za biznesmena Mikołaja Bobera, a już w marcu pochwaliła się na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Aktualnie brzuszek Natalii jest ślicznie, lekko zaokrąglony, a gwiazda wręcz promienieje na każdym zdjęciu. Zdradziła także, że spodziewa się córeczki, którą planuje nazwać Zuzia. Trzymamy kciuki za przyszłą mamę! 
./uploads/zuzamt/ea83910521a00cd159709eeaa1a9e919.jpg
fot: plotek.pl
Katarzyna Warnke

O Katarzynie Warnke od wielu miesięcy było głośno. Jej kariera w ostatnim czasie mocno nabrała tempa, ale na początku lipca polskie media obiegła niespodziewana wiadomość. Katarzyna Warnke jest w ciąży! Aktorka w przeciwieństwie do większości gwiazd nie ogłosiła tego na swoich mediach społecznościowych, ale… wystąpiła w roli modelki na pokazie MMC. Co więcej, przeszła się po wybiegu w samej bieliźnie, dumnie eksponując zaokrąglony brzuszek. Gratulujemy odwagi i trzymamy kciuki za przyszłych rodziców! 
21 lubi to
1
555
1 komentarzy

fashionmooonster69

fashionmooonster69

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda