DDOB Shop
DDOB Shop
Co twój ulubiony kolor mówi o tobie?
12.07.2019

Co twój ulubiony kolor mówi o tobie?

Codziennie stykamy się z różnymi odcieniami, które mniej lub bardziej kształtują nasze samopoczucie, nastrój, a czasem nawet nastawienie do życia.

Źródło:internet
./uploads/Juliaaa321/8d98943f8a09a35870973acbbc8c2e3d.jpg

Kolor Czerwony – Jest to jeden z bardziej żywych i intensywnych kolorów. Słabsze Odcienie Czerwonego symbolizują radość, miłość, pasję – Ciemniejsze Odcienie takie jak bordo symbolizują siłę, gniew czy przywództwo.

Ludzie wybierający kolor niebieski są usposobieni w takie cechy jak spostrzegawczość, analityczność, twórczość oraz dużą wyobraźnię. Ponadto pobudza ich sztuka, muzyka i literatura. Lubią czytać a także tworzyć.

Osoby lubiące kolor zielony to ludzie towarzyscy i przyjaźni, bezkonfliktowi, stali w uczuciach i ceniący spokój. Lubią stałe związki i stabilizację.

Żółty to kolor słoneczny. Oznacza mądrość, aktywność umysłową, twórczość, rozsądek. Symbolizuje sławę, żartobliwość, wielkość, ale również chorobę, zdradliwość, nieśmiałość, niezdecydowanie oraz nadwrażliwość.

Kolor brązowy to kolor ludzi, którzy są bardzo pracowici. Ten kolor lubią ci, którzy są realistami, a wokół siebie cenią ład i porządek.

Szary to trochę tajemniczy kolor, charakteryzuje osoby, które nie zbyt bardzo lubią się wyróżniać i raczej są skryte, unikają tłumu, a jeśli już na niego trafiają, wolą wtopić się w tło niż wyróżniać.

W potocznym języku używamy często fraz: czarna rozpacz, czarny dzień, widzę to w czarnych kolorach. A co oznacza kolor czarny? Powyższe stwierdzenia mogą sugerować odpowiedź: smutek, nostalgia, samotność, izolacja i depresja.

Osoby lubiące biel są prostolinijne, budzą zaufanie, a także wywołują pozytywne emocje. Kto lubi biel, ten bardzo dba o swój wygląd.

Fiolet bliski jest tym, którzy lubią żyć w luksusie, ale duży nacisk kładą na rozwój swojej sfery duchowej, między innymi poprzez medytację.

Kolor pomarańczowy to wyzwolenie od nałogów i słabości, optymizm i pobudzenie, przedsiębiorczość, ambicja.

Różowy podobnie jak czerwony kojarzony jest z miłością, jest to jedno z głównych skojarzeń związanych z tym kolorem razem z kobiecością. Zdecydowanie jest to kolor radosny i wesoły.

13 lubi to
2
68
2 komentarzy

SaraCzarnawska
0

😂

odpowiedz

marcjamea
0

:D

odpowiedz

SaraCzarnawska
0

😂

odpowiedz

marcjamea
0

:D

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda