DDOB Shop
DDOB Shop
Czy iść z nim na randkę? Oto jest pytanie!
13.08.2019

Czy iść z nim na randkę? Oto jest pytanie!

autor
Po czym poznać, że facet chciałby się z Nami umówić? Na co zwrócić uwagę, by się nie
przejechać? Nie uwierzysz, ale jest kilka zachowań, po których z pewnością poznasz, czy On
naprawdę chce Cię zaprosić na randkę i nie robi sobie żartów! Czy iść z nim na randkę? Oto
jest pytanie!

Ciągle przyciągacie się spojrzeniami? Masz wrażenie, że mimochodem napotykasz jego wzrok? On szybko się odwraca, jeśli zobaczy, że patrzysz? Możliwe, że ten facet jest po prostu bardzo nieśmiały, ale jest Tobą zainteresowany. Poczekaj, być może to kwestia czasu, ale z pewnością zaprosi Cię na randkę. Jeśli tylko Tobie się podoba, to bądź czujna!


Kolejnym znakiem, który świadczy o jego chęci spotkania się z Tobą, jest delikatny, nieśmiały uśmiech. Jeśli widzisz, że mijając go na szkolnym korytarzu, On inicjuje uśmiech lub odwzajemnia Twój, to znak, że jest Tobą zainteresowany.

fot.Unsplash

./uploads/ddob/4be7037f02a589280ec3befc78b606b6.jpg

Spojrzenia i uśmiech często przechodzą do bezpośredniego kontaktu. Jeśli chłopak zaczyna Cię zaczepiać, nie powinnaś mieć już żadnych wątpliwości! On zdecydowanie jest Tobą zainteresowany. Zaproszenie na randkę często wiąże się z odmową, dlatego będzie próbował zbliżyć się do Ciebie poprzez miłe zachowania czy słowa. Nie doszukuj się w tym nieszczerości. Jeśli miłymi słowami obdarza tylko Ciebie i nie należy do kręgu komplemenciarzy, to możliwe, że po prostu wpadłaś mu w oko.


Pamiętaj jednak, że chłopcy są różni. Jedni wychodzą z inicjatywą, a inni są zwyczajnie nieśmiali. Nieśmiały chłopak, który pragnie zaprosić Cię na randkę, zacznie się stresować, co z pewnością będzie okazywał przy każdym przypadkowym spotkaniu. Wstyd może go zdradzić!

fot.Pixaby

./uploads/ddob/8921ff6601a6127e5c2e546640e17c13.jpg
16 lubi to
3
193
3 komentarzy

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Toshi_duff
0

yes

odpowiedz

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Toshi_duff
0

yes

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda