6 sposobów na wakacje
09.06.2019

6 sposobów na wakacje

autor
Wiele osób wakacje spędza w domu, to nie znaczy że są to wakacje zmarnowane. Wystarczy trochę kreatywności, ale jeżeli nie masz pomysłu jak spędzić mnóstwo wolnego czasu, to z pomocą przychodzi ten artykuł.
./uploads/cherry/6a1dd1b2c146c1242548ac60da37b8ea.jpg
Oto ciekawe propozycje, dzięki którym miło spędzisz czas w wakacje:
1. Jeżeli mieszkasz w domu z ogródkiem, stwórz tam swoją "mini plażę". Rozłóż leżaki, matę, basen dla ochłody, siatkę do grania w piłkę, parasol, stolik na przekąski, hamaki i ciesz się upalną pogodą!
2. Sprawdź eventy i interesujące wydarzenia w okolicy. Latem często organizowane są koncerty, festiwale kolorów, konkursy, ogniska.
3. Wyjdź ze znajomymi w miejsce gdzie jeszcze nie byliście, może to być np. ścianka wspinaczkowa, aquapark, park linowy, energylandia...
4. SPA- możesz w domu zrobić sobie kąpiel, zapalić świeczki, zrobić maseczki, paznokcie, lub wyjść na profesjonalny zabieg.
5. DETOKS od urządzeń elektronicznych- na dzień lub dwa całkowicie odłącz się od tych sprzętów, będziesz miała więcej czasu na wyjście na podwórko i różne ciekawe zajęcia na które zwykle nie masz czasu.
6. Przemebluj pokój, zrób nowe danie, stwórz jakieś diy, wymyśl outfity na rok szkolny: pobudzisz tym swoją kreatywność i zmienisz coś w swoim otoczeniu.
 
10 lubi to
0
156
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda