WIELKI FINAŁ LIGI MISTRZÓW, CZYLI O WYSTĘPIE IMAGINE DRAGONS I ZWYCIĘSTWIE LIVERPOOLU!
02.06.2019

Wielki finał Ligi Mistrzów 2019 odbędzie się już dziś, 1 czerwca o godzinie 21:00 na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. To jedno z największych wydarzeń dla fanów piłki nożnej, a w tym roku szczególnie dla kibiców Liverpoolu i Tottenhamu.

Zespół Imagine Dragons wystąpił na Estadio Metropolitano w Madrycie na kilka minut przed rozpoczęciem finału Ligi Mistrzów. Mogliśmy usłyszeć fragmenty kilku hitów, m.in. "Believer", "Thunder", "Radioactive" czy "On Top Of The World".

Fianł Ligi Mistrzów wykrał Liverpool, tym samym Tottenham został pokonany. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0,a bramki zdobyli Salah (2.), Origi (87.) Trzeba dodać,że pierwsza bramka padła już w drugiej minucie meczu, po rzucie karnym!
Natomiast druga bramka padła tylko trzy minuty przed zakończeniem spotkania!

A wy byliście #teamLiverpool czy #teamTottenham ? Dajcie znać w komentarzu co sądzicie o tegorocznym wielkim finale Ligi Mistrzów!