KENDALL JENNER I BEN SIMMONS WEZMĄ ŚLUB?!
22.05.2019

KENDALL JENNER I BEN SIMMONS WEZMĄ ŚLUB?!

autor
Kendall informuje, że na pewno nie nastąpi to w najbliższym czasie. Jak możemy zauważyć Kendall i Ben starają się trzymać swój związek z dala od błysku fleszy. Na tym tle swoich sióstr Kendall się nieco wyróżnia, swoje życie osobiste trzyma z dala od blasku fleszy. Ben Simmons nie pojawia się w Keeping Up With The Kardashians ani na Instagramie Kenny!
./uploads/kaaaro_z/5e5d1c7dd29a3c83b03d236a1abf9343.jpg

Dlaczego Kendall Jenner nie chce, by jej związek z Benem Simmonsem był bardziej oficjalny i publiczny?

 "Miałam wgląd w to, jak moje siostry radziły sobie z uwagą i fajnie jest uczyć się z tego. Dla mnie wiele rzeczy jest bardzo specjalnych i bardzo uświęconych, jak moi przyjaciele i związki, i osobiście uważam, że upublicznienie ich wiele psuje." 

- wyjaśniła Kendall Jenner w wywiadzie dla Vogue Australia. Poza "uświęceniem" związku modelka ma jeszcze jeden powód, dla którego nie chce się afiszować z miłością. Gwiazda nie jest pewna, jak długo ta miłość potrwa!
 "Jestem bardzo młoda i teraz czuję, że związki nie zawsze są super pewne, a ja nie chce przyciągać zbyt wiele uwagi do czegoś, jeśli nie wiesz, jak to będzie w dłuższej perspektywie. Związek powinien być czymś tylko między dwiema osobami, a sekunda, w której czynisz z niego sprawą świata, to moment, kiedy zaczyna się psuć w psychice tych dwóch osób. Kiedy wpuszczasz wszystkich, wpuszczasz wszystkie te opinie do swojego związku, a nie sądzę, by to było fair."

 - powiedziała Kendall. Celebrytka odpowiedziała także na pytanie, czy weźmie ślub z Benem Simmonsem.
 "Może. Na pewno nie teraz, ale może pewnego dnia." 

- wyjawiła Jenner.Dajcie znać co o tym sądzicie :)

19 lubi to
2
364
2 komentarzy

ninaolo1001
0

I bardzo dobrze, że jeszcze nie teraz :D

odpowiedz

samurajzklasya
0

O matko już myślałam frown

odpowiedz

ninaolo1001
0

I bardzo dobrze, że jeszcze nie teraz :D

odpowiedz

samurajzklasya
0

O matko już myślałam frown

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda