Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
3 TRIKI PIELĘGNACYJNE SUPERMODELEK, KTÓRE POWINNAŚ ZASTOSOWAĆ
18.04.2019

3 TRIKI PIELĘGNACYJNE SUPERMODELEK, KTÓRE POWINNAŚ ZASTOSOWAĆ

autor
Modelki zarabiają pieniądze o jakich nam się nie śni swoim wyglądem. Jeżeli kogokolwiek mamy pytać o porady pielęgnacyjne, to zdecydowanie będą to one. Nie tylko pracują z najlepszymi makijażystami i specjalistami w dziedzinie pielęgnacji skóry, ale zawsze stosują najfajniejsze triki podróżując po całym świecie.

Aniołki Victorias Secret wprawiają nas w trans swoim wyglądem nie z tej ziemi. Jak wyglądać tak, jak one? Oto co powinnaś wiedzieć:

1. Modelki VS wiedzą jak ważne są oczyszczające masażery

Masażery twarzy nie są częścią szumu na Instagramie - nie widać ich w każdym filmie i nie każda marka tworzy własne - ale jest to jedno z najbardziej popularnych narzędzi stosowanych wśród wielu modeli i modelek. Taki masażer może może natychmiast zneutralizować twoją skórę, stymulując drenaż limfy, ale z czasem mogą zmniejszyć wygląd drobnych linii, napinają i modelują twarz.

2. Modelki piją dużo wody.

O tym jak odpowiednie nawodnienie organizmu jest ważne słyszymy niemalże codziennie. Jednak czy się do tego stosujemy? To, co wewnątrz, odbija się w dużej mierze także na zewnątrz.

Picie dużej ilości wody ma kluczowe znaczenie dla ich wspaniałej skóry - jeśli nie pijesz wystarczającej ilości wody, może sprawić, że Twoja skóra stanie się matowa i podkreśli delikatne linie. Warto zacząć pić zieloną herbatę, która reguluje poziom hormonów, kontroluje produkcję sebum, walczy ze zmarszczkami i ma mnóstwo innych niesamowitych korzyści dla ciała. Modelki nie zaczynają dnia bez filiżanki cytrynowej wody, która oczyszcza układ trawienny i zawiera tony witaminy C. Morał tej historii? Pij więcej wody i wkładaj do niej zieloną herbatę lub cytrynę!
./uploads/inspire/bfb6e97d24d118a8f67d64ff0f71c4ae.jpg
14 lubi to
0
170
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda