JAK UNIKAĆ TOKSYCZNYCH ZWIĄZKÓW? - 10 TYPÓW TOKSYCZNYCH MĘŻCZYZN!
15.04.2019

JAK UNIKAĆ TOKSYCZNYCH ZWIĄZKÓW? - 10 TYPÓW TOKSYCZNYCH MĘŻCZYZN!

autor
Zgodny, trwały, zaskakujący oraz oparty na miłości, zaufaniu, szczerości i szacunku – taki jest wymarzony związek. Tylko wtedy każda kobieta czuje się wyjątkowa, kochana, kobieca i atrakcyjna. Zakochana jest jednak ślepo zapatrzona w wybranka – widzi tylko jego zalety i nie dostrzega, że może działać na nią jak trucizna.
TYPY FACETÓW:
./uploads/Muszka/52a56316843ef23786e8b78e981548ef.jpg
1) OFIARA LOSU
jest wiecznym pesymistą i uważa, że nie zasługuje na szczęście. Czuje się gorszy i bezwartościowy w związku. Nie potrafi i nie chce podejmować decyzji, bo  woli jak ktoś to zrobi za niego. Ciągle marudzi i narzeka, nie widzi nic pozytywnego i dobrego w swoim życiu, ponieważ nic mu się nie należy.

2) ZAZDROŚNIK
jest o Ciebie zazdrosny, więc wszędzie widzi okazję do zdrady i ciągle żąda dowodów miłości. Kontroluje Twój czas, nie pozwala spotykać się ze znajomymi, sprawdza telefon, komputer, plan dnia, bo Ci nie ufa.

3) CHŁODNY
nie potrafi okazywać uczuć! Jest chłodny emocjonalnie i obojętny wobec Twoich naturalnych potrzeb bliskości, czułości, zrozumienia i empatii. Dlatego czujesz się niekochana i niepotrzebna w związku.

4) PRACOHOLIK
kariera jest dla niego najważniejsza. Bardzo dużo pracuje, a obowiązki służbowe zabiera nawet do domu. Dlatego nie ma czasu dla swojej rodziny i ciągle ją zaniedbuje – najbliższe osoby czują się niekochane i niepotrzebne. Jest uzależniony od pracy. To ona jest jego nałogiem – nie może bez niej żyć! Pracuje nawet w wolnym czasie, ponieważ inaczej nie umie.

5) EMOCJONALNY
nie wiadomo jak się zachowa w danej sytuacji, ponieważ nie wiesz, co myśli i co czuje. Może w każdej chwili niespodziewanie wybuchnąć, dlatego unikasz z nim bezpośredniej konfrontacji i często mu ustępujesz.

6) KONTROLER CZASU
ciągle kontroluje Twój terminarz i chce go planować razem z Tobą. Nie pozwala Ci na wolny czas, samodzielność i podejmowanie decyzji. Każdą wolną chwilę musisz spędzać tak jak on chce. Nie możesz mieć czasu tylko dla siebie.

7) SYNEK MAMUSI
liczy się tylko ze zdaniem matki. To ona jest wyrocznią i największym autorytetem. Radzi się jej we wszystkim i mówi jej o wszystkim. Ciągle porównuje do niej swoją partnerkę. Matka jest dla niego najważniejsza!

8) MANIPULANT
ciągle kłamie i oszukuje, jest nieszczery i robi wszystko, żeby dostać to, czego chce i pragnie. Manipuluje Twoim zachowaniem i uczuciami. Myśli tylko o sobie i o swoich korzyściach, dlatego kombinuje!

9) NARCYZ
chce być najważniejszy w związku, czyli „pępkiem świata”. Uważa się za najmądrzejszego i najlepszego, chce być uwielbiany i podziwiany. Masz o niego dbać i nim się opiekować, ciągle mu schlebiać i doceniać oraz spełniać wszystkie jego zachcianki i potrzeby.

 10) UTRZYMANEK
nie chce i nie zamierza szukać pracy, ponieważ woli jak kobieta na niego zarabia i go utrzymuje. Przyzwyczaił się, że to ona pracuje i nie czuje potrzeby dokładania się do wspólnych wydatków. Jest typowym pasożytem!  
RADA: CO ZROBIĆ Z TOKSYCZNYM ZWIĄZKIEM?
./uploads/Muszka/d82db6170186ee3ee7dd2e397e12f4a7.jpg
W takiej sytuacji są 3 wyjścia, czyli szczera rozmowa z partnerem, ultimatum lub rozstanie. Nie można bowiem pozwolić, żeby związek niszczył. Zanim porozmawiasz z partnerem zrób rachunek sumienia – przemyśl jego zachowanie i swoje oczekiwania wobec związku. Potem powiedz mu wszystko to, co czujesz i myślisz. Bądź konkretna i bezpośrednia – nie ukrywaj i nie kumuluj emocji. Czasem niezbędne jest ultimatum, ponieważ wtedy wywierasz większy wpływ na jego postępowanie. Bezwzględnie postawiony warunek może naprawić relację lub być początkiem rozstania.


Ostatecznie zerwij znajomość, a oszczędzisz sobie wszystkiego, co zabija w Tobie kobiecość i poczucie, że jesteś w czymś dobra. Zadbaj o siebie i nie pozwól ciągle pozbawić się swojej wartości. Pamiętaj, że zerwanie to nie koniec świata, tylko początek nowego, lepszego życia. Poczuj się wolna oraz świadoma swojej wielkiej wartości i niezależności – nie pozwól się niszczyć i poniżać. Jednak nigdy nie podejmuj decyzji pochopnie, czyli pod wpływem chwili i emocji. Pomyśl, co jest dla Ciebie najlepsze i zrób to dla siebie – masz do tego prawo! 
10 lubi to
2
57
  • udostępnij
2 komentarzy

eluminiunek
0

fajnie napisane :D

odpowiedz

Wiktoria_Wojtkowiak

Wiktoria_Wojtkowiak

eluminiunek
0

fajnie napisane :D

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda