Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Chcesz oglądać Coachellę i nie płacić za karnet? Wiemy jak to zrobić
11.04.2019

Chcesz oglądać Coachellę i nie płacić za karnet? Wiemy jak to zrobić

Coachella, jeden z najbardziej rozpoznawalnych festiwali na świecie będzie prowadził transmisję koncertów na YouTube. Znamy już harmonogram. W tym roku otrzymamy szansę obejrzenia "na żywo" koncertów takich gwiazd jak Janelle Monáe, Childish Gambino, Billie Eilish, Wiz Khalifa, Blood Orange, Ariana Grande i wielu, wielu innych.

Popularna na całym świecie Coachella odbywa się na kalifornijskiej pustyni, dlatego większość z nas może jedynie marzyć o obecności na tamtejszych koncertach. A jest o czym fantazjować, ponieważ line-up co roku zachwyca rozmachem. Możecie zapoznać się z nim tutaj: https://live.coachella.com/ Liczba zaproszonych na wydarzenie topowych artystów prezentujących rozmaite gatunki muzyczne robi wrażenie. Na szczęście organizatorzy stwarzają możliwość by przenieść się na teren festiwalu za pośrednictwem YouTube’a.
Jak co roku część (ponad 70) występów zostanie transmitowana w trybie rzeczywistym. Istnieje możliwość ustawienia powiadomień, które będą przypominać o koncertach, jakie najbardziej chcielibyśmy zobaczyć.

Tym razem po raz pierwszy będzie odbywał się streaming dwóch weekendów festiwalu, czyli 12 – 14 oraz 19 – 21 kwietnia. Obok koncertów pojawi się także występ Childish Gambino, który zaprezentuje nowy film z Rihanną pod tytułem „Guava Island”. Widzowie będą mieli okazję podglądać również kulisy pracy przy organizacji imprezy i artystów poza sceną. Na festiwalach trzeba niekiedy dokonywać trudnych decyzji, gdy kilku artystów gra w tym samym czasie. Tego typu dylematy nie ominą nas nawet na YouTube, ponieważ i tu będziemy zmuszeni wybierać między kilkoma transmisjami.

./uploads/KatarzynAp/f531aa69b7fc3ba5d6534c4961f67af3.jpg

Coachella, line-up 2019

Jednym z ciekawszych punktów tegorocznej Coachelli może okazać się występ Kanye Westa. Raper i producent zaczął czerpać inspiracje z kultury Afryki i zaprosił ostatnio do współpracy chór gospel. A Wy jakich koncertów najbardziej nie możecie się doczekać?

./uploads/KatarzynAp/fe0fa6f1c72348488a1c0c0674f1e740.jpeg

pexels.com

5 komentarzy

stomatostudent

Wiktoria_Wojtkowiak
0

Ciekawy wpis

odpowiedz

juliette
0

Oo super ❤️

odpowiedz

stomatostudent

Wiktoria_Wojtkowiak
0

Ciekawy wpis

odpowiedz

juliette
0

Oo super ❤️

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda