Emma Watson i Tom Felton są parą?!
09.04.2019

Emma Watson i Tom Felton są parą?!

autor
Wszystko wskazuje na to, że Emma Watson oraz Tom Felton, czyli Hermiona Granger i Draco Malfoy z „Harry’ego Pottera” spotykają się!

Emma Watson i Tom Felton są parą? Fani nie mają wątpliwości!Pierwsze plotki, dotyczące realnego związku Emmy Watson i Toma Feltona pojawiły się w 2011 roku! Właśnie wtedy filmowa Hermiona Granger wyznała, że zakochała się w swoim koledze z planu, gdy zaczynali nagrywać Harry’ego Pottera. Odtwórca roli Draco Malfoy’a był jej pierwszym w życiu crushem! Fani sagi o młodym czarodzieju oraz jego przyjaciołach totalnie oszaleli – zachwyciła ich bowiem wizja Dramiony w prawdziwym życiu! Przez kilka kolejnych lat zarówno Emma Watson, jak i Tom Felton utrzymywali, że łączy ich jedynie damsko-męska przyjaźń. Aktor przyznał również, że na początku nie wiedział o uczuciach swojej koleżanki, ale teraz oboje się z tego śmieją i wspominają z lekkim sentymentem.


Okazuje się, że Emma Watson i Tom Felton regularnie się ze sobą spotykają, co chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Filmowy Draco między innymi uczył swoją przyjaciółkę jazdy na deskorolce (urocze zdjęcie oraz wideo znajdziecie poniżej!), para aktorów odbyła również kilka wspólnych wyjazdów. Ostatnio na instagramowym profilu Emmy Watson pojawiło się kolejne zdjęcie gwiazdy (znajdziecie je w naszej galerii) autorstwa Toma Feltona. Uwagę fanów zwrócił jednak jego opis: Friends capture you best – ich zdaniem aktorzy zbyt często podkreślają fakt, że są jedynie przyjaciółmi, a tym samym, próbują ukryć prawdziwe uczucie między nimi – miłość. Co wy sądzicie na temat rzekomego związku Emmy Watson i Toma Feltona? Byliby ładną parą?

13 lubi to
1
1189
1 komentarzy

juliette
2

❤️

odpowiedz

juliette
2

❤️

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda