Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
ALEXXIS OLA I 7 METRÓW POD ZIEMIĄ, CZYLI TZW.
03.04.2019

ALEXXIS OLA I 7 METRÓW POD ZIEMIĄ, CZYLI TZW. "ZAWÓD YOUTUBER"!

Aleksandra Żelazowska, znana w internecie jako Alexxis Ola to 18-letnia dziewczyna,która na soim kanale dzieli się z ludźmi swoimi pasjami. Zaczynała jako beauty vlogerka, ale teraz nie można tylko tak o niej powiedzieć. Na kanle Oli znajdziemy wiele vlogów z podróży czy nawet codziennego życia, a oprócz tego także fantastyczne filmy makijażowe i pielęgnacyjne.

Na kanale 7 metrów pod ziemią pojawił się bardzo szczery wywiad z Olą, w którym opowiada ona o zawodzie youtubera i swoim dotychczasowym doświadczeniu w tym zawodzie. Dowiadujemy się z niego jak wyglądały jej początki z kanałem i od czego tak na prawdę to wszystko się zaczęło. AlexxisOla zdradza jakie są korzyści z pracy na YouTube, ale i mówi o wielu minusach tego zawodu, których najczęściej widzowie nie dostrzegają.

Warto obejrzeć ten wywiad jeśli jesteście ciekawi jak wygląda to od tej drugiej strony. Bo jak się okazuje bycie youtuberem to nie tylko nagrywanie filmików, ale i cała masa złożonych na to procesów i dużo dużo pracy.

14 lubi to
0
365
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda