DDOB Shop
DDOB Shop
Czy warto podążać za modowymi trendami?
01.05.2019

Czy warto podążać za modowymi trendami?

autor
Często czytacie artykuły o aktualnych trendach? Co sezon możemy obserwować nowe tendencje, trendy i wskazówki światowych projektantów. Zastanawiające jest to, czy należy podążać za wszystkimi modowymi trendami?

fot.Pinterest ShopStyle

./uploads/ddob/2c2616e747d678ccd278daa2511ba37b.jpg

W modzie pozostań sobą

Ktoś może Ci wmawiać, że najnowsze trendy to hit sezonu i musisz wyglądać tak, jak narzucają w radio czy w telewizji. Nie, nie musisz. Poza tym, nie każde trendy są zgodne z naszymi codziennymi wyborami, więc nie ma sensu „przebierać się” za kogoś, kim nie jesteśmy. W modzie najważniejsze, to pozostać sobą i odpowiednim strojem czy makijażem pokazać swój charakter. A przy okazji można próbować być z trendami w miarę na bieżąco.

fot.Pinterest Lauren Bouvier

./uploads/ddob/c1d3ee6656e303a8a7aab99667426f50.png

Czy warto wyglądać jak wszyscy?

Trendy modowe narzucane są Tobie, ale również Twoim koleżankom. Co, jeśli podążysz ślepo za danym trendem, a następnego dnia zobaczysz na szkolnym korytarzu 15 swoich kopii? Chyba nie będziesz skakać z radości? Warto, by wybierać wzory i fasony, które nam odpowiadają i są spójne z zawartością naszej szafy. Szczególnie, że wymiana garderoby na tą „modną” jest zazwyczaj baaaardzo droga. Jeśli więc nasza szafa pęka w szwach, postarajmy się dobierać kolory i fasony tak, by w miarę podążać za trendami, ale nie przewracać swojego (i rodziców!) finansowego świata do góry nogami.

20 lubi to
1
537
1 komentarzy

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

eluminiunek
0

<3

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda