Wynajmij apartament od DODY!
18.03.2019

Wynajmij apartament od DODY!

Doda ma ostatnio dużo zawirowania w życiu i musiała pozmieniać trochę rzeczy. Aktualnie ma zamiar wyprowadzić się z Warszawy, a co za tym idzie, zostawia swój apartament do wynajęcia.
./uploads/klaudia-jadzia-ceyrowska/bc1f756d011fa7b5132d8b3a636aa331.jpg
Na Mokotowie w Warszawie można wynająć apartament Dody. Gwiazda rezygnuje z życia w stolicy ze względu na nowotwór, który pojawił się u niej w rodzinie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu "Biały Kamień". Mieszkanie liczy sobie 140m, nieznana jest jeszcze cena za miesiąc, jednak fani w internecie są prouszeni tą informacją. Zdjęcia apartamentu pojawiły się w magazynie "Dobre wnętrze". 
Wszystko to jest związane z końcem kariery Rabczewskiej. Doda uznała, że chce zniknąc na kilka lat z showbiznesu i skupić się całkowicie na rodzinie. Trzeba przyznać, że akurat w wielu wywiadach zawsze mówiła o swojej rodzinie jak najlepiej i wspominała, że są dla niej bardzo ważni. Jak widać, zaczęła już efektywnie działać i robić co w jej mocy, aby wszystko doprowadzić do jakiegokolwiek ładu.
W nowych wywiadach opowiada, że aktualnie ma zamiar dokończyć wszystko co zaczęła względem jej kariery i ostatecznie dopiąć i zakończyć.
Okładka magazynu "Dobre wnętrze"
./uploads/klaudia-jadzia-ceyrowska/6e2458a9348518a07557d50e788a2cc9.png
Co sądzicie o tym? Gdybyście mieli szansę, to wynajęlibyście? A może nie kręci Was coś takiego? Dajcie znać w komentarzach
6 lubi to
0
352
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda