Czy nad serialem Beverly Hills 90210 ciąży klątwa?
14.03.2019

Czy nad serialem Beverly Hills 90210 ciąży klątwa?

autor
Jak potoczyły się dalsze losy aktorów?
rial Beverly Hills 90210 był prawdziwym fenomenem lat 90. Przez dziesięć lat nie schodził z anteny i był jednym z najpopularniejszych amerykańskich seriali dla młodzieży. Aktorzy odgrywający główne role byli u szczytu popularności, którego… nigdy więcej nie udało im się powtórzyć. Niestety ich kariery nie potoczyły się tak, jak można by się tego spodziewać. Dla większość z nich życie nie było łaskawe. Jakie są ich dalsze losy? Czy nad Beverly Hills 90210 ciąży klątwa?Luke PerryDo przystojnego Luka Perry’ego wzdychały miliony kobiet.
W serialu wcielał się w Dylana McKaya, najbardziej charyzmatyczną postać ze wszystkich bohaterów.
Odszedł z niego w sezonie szóstym, by powrócić podczas dziewiątego.
Do zakończeniu serialu długo starał się zerwać z łatką serialowego Dylana.
Przez 10 lat był mężem Rachel Sharp. Rozwiedli się w 2003 roku. Mają dwójkę dzieci. Luke w październiku skończy 53 lata. Ostatnio można było zobaczyć go w popularnym serialu dla młodzieży Riverdale. Początkowo Perry nie chciał przyjąć tej roli, jednak rola ojca głównego bohatera dobrze zrobiła jego karierze. Niestety aktor przeszedł rozległy udar wskutek którego zmarł kilka dni temu. 

Shannen DohertyShannen Doherty znana z roli Brendy po zakończeniu Beverly Hills 90210 powtórzyła poniekąd sukces grając w popularnym serialu Czarodziejki. W 2010 roku spotkał ją jednak rodzinny dramat – po długiej chorobie umarł jej ukochany tata. Aktorka bardzo to przeżyła. Kilka lat później, w 2015 roku wykryto u niej nowotwór piersi. W czasie walki z chorobą wspierali ją fani na całym świecie. Gwiazda poddała się podwójnej mastektomii i wygrała drugie życie. W czasie choroby mimo złego samopoczucia, nie rezygnowała z aktywności i starała się cieszyć życiem. Niestety w mediach co pewien czas powraca informacja, że rak uderzył ponownie.Tori SpellingTori Spelling, czyli serialowa Donna Marie Martin, swoją rolę w Beverly Hills 90210zawdzięczała ojcu, który był jednym z jego producentów. Później nie zagrała żadnej znaczącej roli, ale po śmierci ojca otrzymała po nim gigantyczny spadek. Niestety przez złe gospodarowanie pieniędzmi wpadła w gigantyczne długi. W tego powodu toczy się przeciwko niej proces. Aktorka jest mamą pięciorga dzieci. Czwarta ciąża była zagrożona i gwiazda spędziła wtedy wiele tygodni w szpitalu, walcząc o powrót do zdrowia i szczęśliwe rozwiązanie. Ojcem jest jej mąż Dean McDermott. Od lat mówi się, że para ma poważne problemy małżeńskie.Jennie GarthJennie Garth, znana z roli Kelly w Beverly Hills 90210, także nie zrobiła wielkiej kariery. Zagrała kilka ról i wystąpiła w amerykańskim Tańcu z gwiazdami. Była też trzykrotnie zamężna i wychowuje troje dzieciJason PriestleyJason Priestley, czyli Brandon, źle znosił nagły koniec swojej sławy. Wpadł w uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Policja kilkukrotnie zatrzymywała go za prowadzenie samochodu pod wpływem substancji odurzających.Ian ZeringIan Zering, który wcielił się w rolę Steve’a Sandersa, zagrał kilka epizodycznych ról, lecz jego kariera stanęła w miejscu. Kiedy pojawiły się problemy finansowe, dorabiał sobie jako striptizer.
14 lubi to
1
1021
  • udostępnij
1 komentarzy

sabina-mucha
0

Świetny post zapraszam do mnie

odpowiedz

sabina-mucha
0

Świetny post zapraszam do mnie

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój