DDOB Shop
DDOB Shop
Joanna konopie - nawilżająco-wzmacniająca linia produktów z ekstraktem z nasion konopi
10.03.2019

Joanna konopie - nawilżająco-wzmacniająca linia produktów z ekstraktem z nasion konopi

PIELĘGNACJA WŁOSÓW
KONOPIE - NOWOŚĆ !!!
./uploads/konopiafarmacja/ec243171579b5c89a648c297049b2de5.jpg

Lubisz konopie... w kosmetykach? A więc z pewnością ucieszą Cię nowości Laboratorium Joanna KONOPIE to Nawilżająco-wzmacniająca linia produktów z ekstraktem z nasion konopi polecana do do włosów delikatnych i uwrażliwionych.
W skład linii wchodzi szampon , odżywka, wcierka do skory głowy i włosówJako pierwszy produkt do przetestowania wybraliśmy Szampon Konopny JoannaJoanna zadbała o to,aby produkt wydostawał się z opakowania w łatwy i ekonomiczny sposób. Szampon ten ma bardzo przyjemny orzeźwiający zapach i płynną konsystencję pozwalającą na równomierne rozprowadzenie go na włosach. Próba została przeprowadzona na włosach farbowanych ze skłonnością do plątania się podczas mycia.

Joanna po raz kolejny zaskoczyła Nas pozytywnie !

Włosy po zastosowaniu szamponu konopnego stały się bardziej miękkie i nie było problemu z ich rozczesaniem. Po rozczesaniu, włosy uniosły się lekko u nasady, a efekt ten utrzymał się również kolejnego dnia.
W dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na różnego rodzaju szkodliwe substancje unoszące się w powietrzu, które niestety dodatkowo wpływają na złą kondycję włosów sprawiając, że stają się one cięższe i częściej musimy ponawiać ich oczyszczanie, dlatego szampon ten zyskuje dodatkowy plus, ponieważ po zastosowaniu go, włosy wydają się być odciążone i oczyszczone !Produkty Joanna Konopie znajdziesz tu ..... https://konopiafarmacja.pl/20-joanna

0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda