WALENTYNKI - POMYSŁ NA ROMANTYCZNY WIECZÓR Z PRODUKTAMI KONOPNYMI
11.02.2019

WALENTYNKI - POMYSŁ NA ROMANTYCZNY WIECZÓR Z PRODUKTAMI KONOPNYMI

Pomył na Walentynki dla pary
walentynki 2019
./uploads/konopiafarmacja/4c85d4b4ddfcf994f58d539e5b60b219.jpg
Pragniesz kupić ukochanej mały drobiazg ? lub spędzić miło wieczór walentynkowy z ukochaną osobą i przygotować wyjątkowy nastrój ? Nasze propozycje z Konopnej Farmacji są słodkie jak ten dzień. Zobacz co dla Ciebie przygotowałyśmy i wybierz to co najbardziej spodoba się Twojej drugiej połówce. 

   

1.Idealnym prezentem dla Was może być olejek do masażu malinowy firmy India. Bez wątpienia rozpali temperaturę w każdej sypialni. Malina w naturze najczęściej występuje w parze i jest afrodyzjakiem . Rozpala zmysły, wyostrza doznania, Olejek wprowadzi Was w romantycznynastrój. Miłość kwitnie w wyrazistym zapachu i energetycznym pobudzającym działaniu tego olejku . Można dodać olejek do kąpieli :)
https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/116-india-konopny-olejek-do-masazu-malinowy-100-ml.html 

2.Spraw , aby Twój dom pachniał Miłością , dzięki świece konopnej CANNABIS , która w walentynki - zapewni romantyczny nastrój. ... Po zapaleniu jej knota w pomieszczeniu unosi się bardzo przyjemny zapach konopi, który działa na nasze zmysły . Świeczka zapewni prawdziwie magiczny klimat przy każdej specjalnej okazji.
https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/68-swieczka-zapachowa-cannabis.html 

3.Kosmetyki w miłosnym nastroju ! wypróbujcie łagodzący żel pod prysznic i do kąpieli z CBD , firmy Nutka ... Zmysłowa, romantyczna kąpiel w blasku świec to idealna propozycja na spędzenie walentynek we dwoje . Dzięki temu aromatycznemu produktówi do kąpieli , Ty i Twój partner doznacie, chwilę prawdziwego odprężenia .
https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/110-lagodzacy-zel-pod-prysznic-i-do-kapieli-z-cbd-400ml.html 

4.Walentynki to szczególny dzień, którego charakter powinny podkreślać spożywane potrawy. Warto dodać do nich naturalne afrodyzjaki, takie jak np. czekolada, która sprawia, że stajemy się bardziej zrelaksowani i zmniejsza poziom stresu. Badania wykazały, że w momencie spożywania czekolady nasz mózg zachowuje się prawie identycznie, jak wtedy gdy jesteśmy pod wpływem bardzo silnego pożądania. Po zjedzeniu czekolady nasze libido może wzrosnąć. Czekolada mleczna Mary & Juana z ziarnami konopi, to propozycja, aby w prosty i pyszny sposób wyrazić uczucia.  https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/46-czekolada-mleczna-mary-juana-z-ziarnami-konopi-80g.html

 5.
Warto zadbać o niepowtarzalną oprawę tego czasu. Magii wspólnemu wieczorowi doda… Herbatka malinowo konopna. Dlaczego akurat herbata , a nie klasyczne dla romantycznych wieczorów wino? Dlatego, by ten jedyny wieczór w roku stał się naprawdę niezwykły. Nie ma miejsca na powtarzanie zeszłorocznych bądź filmowych scenariuszy. Herbatki owocowo-konopne dzięki zawartości całych owoców i ziół posiadają wyrazisty, głęboki smak i aromat. Idealne zarówno na gorąco jak i na zimno. Rozkoszna herbata malinowo-konopna rozgrzeje i pobudzi zmysły nie tylko 14 lutego. Należy jednak pamiętać, że herbata podana podczas Święta Zakochanych, działa z podwójną mocą! :)
https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/19-httpskonopiafarmacjaplwyroby-z-konopii65-herbatka-malinowo-konopna-100ghtml.html  

Mamy nadzieję, że nasza propozycja na spędzenie wieczoru Walentykowego  przypadła Ci do gustu Pamiętaj, że to co najważniejsze – to w sercu. Spędźcie ten wyjątkowy dzień wspólnie, obdarowując się wzajemnie tym, na co często nie ma czasu w codziennym życiu – pełnią uwagi, czasem i wspólną chwilą tylko dla siebie.
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda