SPRAWDZONE SPOSOBY NA WCZEŚNIEJSZE WSTAWANIE!
09.02.2019

SPRAWDZONE SPOSOBY NA WCZEŚNIEJSZE WSTAWANIE!

autor
Cześć!
W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić wam wskazówki, które pomogą wam wstawać z łóżka dużo wcześniej! Poranne wstawanie nie tylko wydłuży twój dzień, ale także sprawi, że nauczysz się lepszego zarządzania swoim czasem. Niech wstawanie rano nie będzie przykrym obowiązkiem a czymś wyczekiwanym! Jak to zrobić? Koniecznie czytaj dalej. Zapraszam!
./uploads/1900/193f14385dd6b69da667b743e8d0e4e2.png
KŁADŹ SIĘ SPAĆ WCZEŚNIEJ: To właściwie najważniejszy i najbardziej pomocny sposób. Człowiek powinien przesypiać około 8 godzin dziennie, aby czuć się wypoczętym. Dłuższy sen sprawi, że będziemy bardziej leniwi i nie będziemy mieli ochoty wyjść z ciepłego łóżka rano. Spróbuj dziś położyć się godzinę wcześniej, nawet jeśli nie uda ci się zasnąć to nic nie szkodzi, w końcu nie jesteś przyzwyczajona do spania w tym czasie. Twój organizm szybko przywyknie do rutyny, a ty dzięki temu zyskasz dodatkową godzinę rano i wcale nie będziesz zmęczona! Proste a jakie przydatne!

PRZEMYJ TWARZ ZIMNĄ WODĄ: Zaraz po wyjściu z łóżka udaj się do łazienki, by umyć swoją twarz. Użyj do tego zimnej wody, która momentalnie cię obudzi.
./uploads/1900/48e7d8855cce9941954a0d9ebd7b7790.png
BUDZIK POSTAW JAK NAJDALEJ OD ŁÓŻKA: Kiedy wstaniesz, by go wyłączyć nie będziesz już widziała powodu do ponownego kładzenia się spać. Skoro już wstałaś to nie ma sensu wracać do łóżka, prawda? Taki sposób wielokrotnie uratował mnie w kryzysowych sytuacjach i jest on jednym z moich ulubionych. Jeśli masz budzik na swoim telefonie, to połóż go po drugiej stronie pokoju. Mając telefon tuż przy głowie, zamiast wstać po prostu go wyłączysz lub ustawisz tryb drzemki. Pomyśl więc nad tym rozwiązaniem!

ZOSTAW ODSUNIĘTE ZASŁONY: Lub rolety, lub cokolwiek innego zasłaniającego twoje okno. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpadające do twojego pokoju słońce cię obudzi. Jeśli mieszkasz w dużym mieście warto zostawić lekko uchylone okno. Chodzący ludzie, jeżdżące samochody czy szczekające psy robią dużo hałasu, więc na pewno zerwą cię z łóżka skoro świt!
./uploads/1900/9f860a2dfc7fe3ee3a6b242630298835.png
NAPIJ SIĘ KAWY: Myślę, że to dla większości jest oczywiste, ale i tak warto o tym przypomnieć! Kofeina zadziała pobudzająco i momentalnie zyskasz potrzebną energię. Jeśli nie lubisz kawy (tak jak ja) możesz spróbować pobudzić organizm energetykiem. Oczywiście mowa tu o tych domowo robionych, pysznych i zdrowych energetykach, a nie tych ze sklepu, przepełnionych cukrem. Przepisy na domowy energetyk znajdziesz w internecie!
To już wszystkie moje rady. Stosujecie którąś z nich? A może macie własne sposoby na pobudkę z samego rana? Koniecznie wpadnij na moje pozostałe wpisy klikając w mój avatar lub w opcję Zobacz profilBędę również bardzo wdzięczna za dodanie mnie do obserwowanych - w ten sposób nie ominie cię żaden artykuł, który napisałam. Do następnego! 
./uploads/1900/24404a285e0acffcf6fe5c3bd4d6db64.png
1900.
40 lubi to
3
207
  • udostępnij
3 komentarzy

toffiegirl
0

super :)
 

odpowiedz

juliette
0

👍💚

odpowiedz

ksanaru
0

ciekawe :D

odpowiedz

ksanaru
0

ciekawe :D

odpowiedz

juliette
0

👍💚

odpowiedz

toffiegirl
0

super :)
 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival
Casting na Ambasadorów nowej aplikacji video!🚀 Zostań Twarzą marki i jedź z nami na Fest Festival

ddob
youtube

Moda