Najciekawsze licytacje gwiazd na WOŚP 2019
15.01.2019

Najciekawsze licytacje gwiazd na WOŚP 2019

W tym roku, tak, jak zawsze, podczas WOŚP można wylicytować nie lada fanty. Wielkie serce okazała cała plejada gwiazd – najsławniejsze osoby w Polsce przekazały na ręce Jurka Owsiaka najcenniejsze skarby.
./uploads/Karolina-snowarska/329b565b8a2848f9794aa35f26a2b62b.jpg

Można spędzić tydzień ćwicząc pod okiem Ewy Chodakowskiej, pójść do teatru z drugą połówką, zrelaksować się w SPA z aktorkami – m.in. z Anną Dereszowską, czy Magdą Różczką, potrenować z Joanną Jędrzejczyk czy spotkać się z Natalią Siwiec. To tylko niektóre z atrakcji. Musicie przyznać, że brzmi zachęcająco. Poniżej przedstawiamy najbardziej atrakcyjne licytacje wraz z odnośnikiem do aukcji.
[list=1]

 • Sesja zdjęciowa z Zuzą Kołodziejczyk dla magazynu „Glamour”. Zuza to zwyciężczyni 3. edycji Top Model, można z nią spędzić cały dzień na planie zdjęciowym pod okiem profesjonalnych makijarzystów. Na zakończenie pracy dostaniesz egzemplarz magazynu wraz z autografem od Zuzy.
 • [/list]
   Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/sesja-zdjeciowa-do-glamour-z-zuza-kolodziejczyk-i8748019

  2. Kolacja z Barbarą Kurdej-Szatan. Nie trzeba przedstawiać tej aktorki, która w ostatnich latach jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd sceny. Podczas kolacji Basia na pewno zdradzi kilka sekretów i odpowie na nurtujące Was pytania.


   Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/kolacja-z-barbara-kurdej-szatan-i8451685

  3. Sukienka od Klaudii Halejcio. Sukienka jest projektem Roberta Czerwika, jej rozmiar to 36. W 2018 roku Klaudia założyła ją rozdanie Telekamer – wówczas mówiono, że to najładniejsza kreacja całej gali.


   Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/sukienka-od-klaudii-halejcio-i8474122

  4. Dzień z Natalią Siwiec. Chcesz poznać lepiej Natalię Siwiec? Nie ma lepszej okazji, niż wykupienie całego dnia z gwiazda, przy okazji poznasz kilka tajników dotyczących makijażu.

   Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/dzien-z-natalia-siwiec-polaczony-z-nauka-makijazu-i8442403

  5. Suknia ślubna od Kasi Tusk. Góra sukienki jest zaprojektowana przez Gosię Baczyńską, do jej uszycia wykorzystano jedwabną koronkę. Sukienka jest w rozmiarze 32/34.
   Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/sukienka-slubna-od-kasi-tusk-i8485342  Przedstawiłyśmy Wam zaledwie kilka najciekawszych propozycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – do wylicytowania jest znacznie więcej, ciekawych produktów. Jeśli jesteście ciekawe, koniecznie zajrzyjcie na konto allegro. Warto pomagać, a przy tym można sprawić, sobie mnóstwo radości.
   

  14 lubi to
  1
  568
  1 komentarzy

  Glassy
  0

  👍

  odpowiedz

  Glassy
  0

  👍

  odpowiedz

  Zobacz niesamowite filmy

  Wyróżnione wpisy

  Lifestyle

  ddob
  youtube

  Moda