Czego lepiej NIE robić przed studniówką?
10.01.2019

Czego lepiej NIE robić przed studniówką?

Oto lista rzeczy których lepiej nie robić przed studniówką:
1. Solarium
./uploads/princess69777/b207c273b926ddc3edcf7ff3f77c407f.jpg
Chcesz mieć piękną opaleniznę i wpadłaś na pomysł aby wybrać się na solarium, ale nigdy wcześniej nie byłaś. Zdecydowanie odpuść sobie ten pomysł jeśli nie chcesz aby skończył się katastrofą, jeśli nie chodzisz regularnie na solarium, lub jeśli nigdy nie byłaś nie wiesz jak zareaguje twoja skóra. Z bladej i jasnej, nieopalonej karnacji nie da się w 1 dzień czy kilka minut zmienić i wyglądać jak byś wróciła po tygodniowych słonecznych wakacjach. A jeśli zdecydujesz się na dłuższy czas dla lepszego efektu, to może skończyć się jeszcze gorzej, chyba nie chcesz mieć czerwonej skóry, której nawet makijaż nie zakryje. Jeśli bardzo zależy ci na opaleniźnie, ale nigdy wcześnie nie korzystałaś z solarium, to takie eksperymenty zaplanuj na kilka tygodni wcześniej a nie dwa dni przed studniówką.
2. Paznokcie
./uploads/princess69777/4a1bd938fd09d0b1e0273bc14e72b0f9.jpg
Jeśli na co dzień chodzisz w naturalnych paznokciach pomalowanych tylko zwykłym lakierem, a na studniówkę wymarzyłaś sobie długie przedłużane paznokcie, żel, akryl, tipsy czy cokolwiek innego. To lepiej odpuść sobie ten pomysł, jeśli na co dzień nie przedłużasz paznokci tylko chodzisz w naturalnych, nie wiesz jak bedziesz się w nich czuła. Nie jesteś do nich przyzwyczajona i nie wiesz czy będą ci przeszkadzać, a może się okazać ze będą ci utrudniały wykonywanie zwykłych codziennych czynności, a tego chyba nie chcesz.
3. Kupiłam sztuczne rzęsy, musze je sobie przykleić
./uploads/princess69777/fe64d6d6afb80c0e6298b3b827239b61.jpg
Jeśli makijaż studniówkowy zdecydowałaś się wykonać sama w domu, a kilka dni wcześniej będąc w sklepie zobaczyłaś super rzęsy i pomyślałaś że to świetna okazja aby kupić i dokleić je sobie na studniówkę, to zdecydowanie kiepski pomysł. Nauka klejenie rzęs na początku wcale nie jest taka prosta a już na pewno nie za pierwszym razem, jeśli nigdy wcześniej ich nie doklejałaś. Więc jeśli na studniówkę po raz pierwszy planujesz doklejać rzęsy, to raczej nie będzie to dobrze wyglądać.
4. Kupiłam 15 centymetrowe szpilki, na pewno dam rade
./uploads/princess69777/a470c45185d39cc8ca428896acd6bf58.jpg
Jeśli nie chodzisz często w butach na wysokim obcasie i nie radzisz sobie za bardzo w szpilkach, ale znalazłaś świetne buty w których po prostu super wyglądasz i musisz je mieć, to nienajlepszy wybór. Poza siedzeniem i robieniem zdjęć, będziesz też dużo chodzić i tańczyć a w takich butach chyba ciężko, szególnie jeśli nie za bardzo umie się w nich chodzić i nie czujesz się w nich pewnie. Wybierz buty o połowę niższe, zamiast 14 czy 15 centymetrowych szpilek wybierz obcas 7- 8 cm, w których również będziesz dobrze wyglądać i przede wszystkim pewnie będziesz się w nich czuła.
5. Przygotowania na ostatnią chwile
./uploads/princess69777/9d36c2f5890a2c5f8bd6a27d149e028a.jpg
Makijażystka, fryzjer, kosmetyczka, wybór sukienki, butów, dodatków, nigdy nie zostawiaj przygotowań na ostatnią chwile. Jeśli chcesz się umówić na makijaż czy fryzurę, terminy trzeba rezerwować dużo wcześniej, później nie będzie już wolnych miejsc. Wybór kreacji i wszystko inne też zrób dużo wcześniej aby nie stresować się podczas tych ostatnich dni.


zdjęcia / źródło: natemat.pl,dlanastolatek.pl,allegro.pl,beendovaapinger.pl,gratka.pl,kobieta.pl
  • udostępnij
1 komentarzy

1

Jeśli chodzi o paznokcie to nie zgadzam się! Totalny absurd. Owszem robienie szponów na 10 cm jest po prostu kiczowate i nie jest wygodne, ale dotyczy to również dnia codziennego. Ładne, delikatne paznokcie nawet robione pierwszy raz są jak najbardziej na Tak!! Nie ma to jak estetyczna zadbana dłoń i to jeszcze bez zmartwienia przez prawie miesiąc

odpowiedz

1

Jeśli chodzi o paznokcie to nie zgadzam się! Totalny absurd. Owszem robienie szponów na 10 cm jest po prostu kiczowate i nie jest wygodne, ale dotyczy to również dnia codziennego. Ładne, delikatne paznokcie nawet robione pierwszy raz są jak najbardziej na Tak!! Nie ma to jak estetyczna zadbana dłoń i to jeszcze bez zmartwienia przez prawie miesiąc

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda