4 powody, dla których faceci boją się związków!
11.01.2019

4 powody, dla których faceci boją się związków!

Byłaś pewna, że facet jest tobą zainteresowany. Wszystko zaczęło się sypać w momencie, kiedy przyszedł czas na poważne deklaracje. Dlaczego tak się dzieje? Są dwie możliwości. Być może on w ogóle nie chce się wiązać, bo czuje, że musi się jeszcze wyszaleć. Z drugiej strony, może po prostu wszystko między wami potoczyło się zbyt szybko i on potrzebuje chwili do namysłu.
Jeżeli Cie to zastanawia zostań ze mną i dowiedz się dlaczego facet się boi zwiazku !

1.Zdradzisz go
Tak jak kobiety się boją zdrady tak i mężczyzni. Większość z nich dlatego się boi zwiazkow bo niektórzy z nich po prostu są emocjonalni tak jak większosc z nas kobiet. To normalne. Każdy z nas się boi zdrady dlatego nie trzeba zdrady postawiac tylko po stronię męzczyzn.
2.Potomstwo
Wielu z facetów boi się zwiazku ponieważ najczesciej koncza się małżenstwem i dzieckiem no logiczne. Wielu z nich nie chce po prostu dzieci dlatego nie chce zaczynać zwiazku bo wiedza do czego to dązy
3.Jesteś psychopatką-Wielu facetów się tego boi, zwłaszcza jeżeli kobieta ma tendencję do urządzania histerii (z byle powodów ) Mężczyzn odstrasza także postawa polegająca na wzbudzaniu litości. Dziewczyny, które ją przybierają, bardzo często okazują się sprytnymi manipulatorkami. Tak naprawdę wszyscy faceci zastanawiają się, do czego jest zdolna ich kobieta. Dlatego niektorzy męzczyzni nie wchodzą w zwiazku bo wiedzą że bedą mieli obowiazki itp.
4.Brak zaufania
Można kochać, ale mieć problem z zaufaniem. Dzieje się tak najczęściej wtedy, kiedy „ciągną się” za nami złe doświadczenia z przeszłości. Lęk przed ponownym zranieniem nie ma „płci”, odczuwają go i mężczyźni, i kobiety

Miejmy nadzieje że zadnemu z naszych męzczyzn tak się nie stanie bo to rzeczywiscie wiele osob ma także i kobiety. Ale każdy problem da się zalatwic jeżeli się bedzie chcialo.
./uploads/PolishKatte1/b0917e8573bc356db0c978958a915724.jpg
12 lubi to
0
56
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda