Idealne buty bez mierzenia
06.12.2018

Idealne buty bez mierzenia

autor
Wygodne buty są dla nas bardzo ważne ale często mamy problem z ich dopasowaniem. Spędzamy wiele czasu na wizytach w galeriach i sklepach, aby przymierzać i wybrać te najlepsze ale teraz możesz zaoszczędzić czas na ważniejsze rzeczy!
Platforma eobuwie.pl wprowadziła na polski rynek przełomową usługę esize.me, która w oparciu o skan 3D stóp wybiera buty dopasowane do indywidualnego kształtu stopy każdego klienta spośród ponad 40000 produktów dostępnych na ich platformie. Usługa ta jest darmowa i może z niej skorzystać każdy, kto szuka idealnie dobranych butów. Skan wykonuje się tylko raz i można go przypisać  do swojego numeru telefonu, maila i konta na eobuwie.pl. Zapisany skan można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przy zakupach internetowych. 
Esize.me to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy kupują buty dzieciom, gdyż system przewiduje jak będą rozwijać się stopy rosnących dzieci i poinformuje kiedy czas na nowe obuwie. 
Usługa jest również idealna dla osób uprawiających sport - w ich wypadku idealne dopasowanie obuwia jest najważniejsze bo poprawia nie tylko komfort ale także minimalizuje ryzyko kontuzji.  Do końca roku firma udostępni skanery w ponad 30 lokalizacjach w całej Polsce. 
Więcej informacji o usłudze i lokalizacji skanerów na stronie: https://www.esize.me

Co sądzicie o tym pomyśle? :
18 lubi to
2
171
  • udostępnij
2 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

Moda