zackowsky

zackowsky

Zackowsky czyli Adrian Masternak to pochodzący z Wrocławia ambasador DDOB. Ma 18 lat, interesuje się fotografią i modelingiem. Na pewno nie raz widzieliście jego filmiki na naszym koncie na Musical.ly – ddob.ly.

 

 

Instagram: @zackowsky

Blog: http://zackowsky.ddob.com/

Musically: @zackowsky

Snapchat: @zackowskyy

 

 

1. Jak zacząłeś swoją przygodę z Internetem?

Zacząłem po prostu od robienia zdjęć i udostępnianiu ich w social media. Wiadomo, że jak na sam początek materiał przeze mnie prezentowany nie był niczym specjalnym, ale wszystko przychodzi z czasem.

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

To, że mogę pokazywać większemu gronu odbiorców siebie i moją twórczość, nie będąc ograniczony jedynie gronem moich znajomych.

 

3. Co byś robił, gdyby nie było Internetu?

Kompletnie nie wiem. Nie wyobrażam sobie siebie z takim scenariuszem.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?

Nie mam z tym żadnego problemu. W social media staram się utrzymywać prywatność do takiego stopnia, żeby wiedzieć, że mogę czuć się bezpiecznie.

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Moje plany na przyszłość to zostanie fotomodelem, lecz jak się to nie uda to myśle nad tym, żeby podążać w kierunku marketingu, agencji reklamowych itd. gdyż jestem w technikum na profilu „Organizacja Reklamy”. Myśle, że nawet jak zostanę fotomodelem to i tak będę chciał się również tym zajmować, ponieważ to jest to, co mnie naprawdę interesuje.

 

6. Jakie masz hobby?

Mam ich naprawdę dużo… przede wszystkim fotografia, fotomodeling ale i również taniec, śpiew, gotowanie, podróżowanie i na pewno coś jeszcze by się znalazło.

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Różne są z tym sytuacje i musze przyznać, że część ludzi tak. W większości są pozytywne, ale negatywne również miały miejsce.

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Obserwuje na Instagramie pewną artystkę, która pokazuje jak z makijażu można zrobić sztukę… jej prace są olśniewające! (@mimles)

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Musze przyznać, że bardzo się zmieniło. Dzięki temu mogłem się poznać na ludziach w moim otoczeniu i to jest jeden z największych plusów.

 

10. Za co lubisz DDOB?

Za otwartość na świat i ludzi, tolerancje oraz za pozytywną energię!

Wpisy

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój