mone photos

mone photos

 

Monikę znacie zapewne pod pseudonimem Mone. Jej największą pasją jest fotografia i to jej przede wszystkim są poświęcone wszystkie media społecznościowe Moniki. Prowadzi bloga, na którym wstawia ujęcia z sesji zdjęciowych, autoportrety i wiele innych. Na jej kanale możecie zobaczyć od kuchni sesje zdjęciowe, DIY i trochę gadania prosto z serducha. 

 

Blog www.monephotos.pl

Kanał www.youtube.com/MonePhotos

Instagram: @mone_photos

 

 

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Internetem?

Moja przygoda zaczęła się od miłości do zdjęć. Chciałam robić tak piękne ujęcia jak te, które widziałam w fotograficznych czasopismach, w Internecie. Później zaczęłam się dzielić moją twórczością na różnych kanałach social media.


2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?
Najbardziej podoba mi się w tym co robię fakt, że potrafię zamknąć piękno chwili w fotografii. Stworzyć coś niesamowitego, co z pozoru wygląda normalnie. Przechodzimy często koło jakiegoś budynku, widzimy go, ale go nie zauważamy. Ja potrafię wykorzystać go na tło, co sprawi, że pomyślimy ,,hej znam to miejsce, ale nie sądziłem/łam, że może wyglądać tak klimatycznie’’.

 

3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?
Dalej to samo, ale bez ludzi, którzy czekaliby na moje nowe prace, bez wsparcia z ich strony oraz bez hejtu, który bardzo często dotyka nas i jednocześnie jest motorem do działania.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?
Moje życie prywatne to ja, a w Internecie pokazuje siebie, nie kogoś innego. Staram się pokazywać to, co nawiązuje do mnie, mojego ja, tym czym się zajmuje, ale w granicach rozsądku i dobrego smaku.

 

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?
Marzy mi się podróżować po całym świecie, robić zdjęcia i czerpać z życia ile wlezie. A kto powiedział, że marzenia nie mogą być naszymi planami na przyszłość?

 

6. Jakie masz hobby?
Fotografia i śpiew (pomimo, że nie umiem) to moje hobby. Poza tym kocham muzykę oraz czytać, uwielbiam czytać!

 

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?
Jeśli ubiorę się w strój smoka to na pewno J Ewentualnie spoglądają dziwnie, gdy idę z toną ubrań, sprzętów, toreb, bo jakoś trzeba dostać się na sesje.

 

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?
Instagram, bez dwóch zdań! Można tam publikować zdjęcia jak i filmiki, relacje na żywo, dobra forma kontaktu z obserwatorami, jak i forma pamiętnika, w którym można przechowywać moje chwile zamknięte w kadry. Te pozowane, jak i zupełnie naturalne.

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?
Więcej osób interesuje się tym co robię, jest to bardzo duży bodziec aby robić coś dalej, bo ktoś na to czeka. Ktoś się interesuje, kogoś to ciekawi.

 

10. Za co lubisz DDOB?
DDOB lubię za to, że zrzesza różnych bloggerów, nie tworzy niezdrowej konkurencji, a sprawia że wszyscy są jedną wielką rodziną. Nie każdy robi to samo, jesteśmy sobą, mamy różne gusta, cele w życiu, pokazujemy siebie i nasza twórczość się różni, a pomimo to razem tworzymy te social media wspólnie.