Basieq również należy do teamu Ambasadorek DDOB. Często spotkacie ją w filmikach na naszym kanale youtube, między innymi w serii Tajemniczy Produkt czy Tylko Prawda. Basieq prowadzi również swój prywatny kanał, a także Instagrama. Największą jej pasją jest muzyka.

 

Youtube: Basieq

Instagram: @basxjab

 

Basieq zdradziła nam co nie co o sobie, ciekawi? Scrollujcie w dół!

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Youtubem?

Moja przygoda z Youtub’em zaczęła się jak byłam w gimnazjum, a dokładnie w drugiej klasie, czyli stosunkowo późno. Zaczęłam wrzucać krótkie „śmieszne” filmiki na jedną z facebook’owych grup i ludziom się to spodobało! Zaczęli mi pisać żebym założyła kanał, bo lubią mój głos i przyjemnie się mnie słucha, i tak się stało! Na początku ukrywałam to i prawie nikt nie wiedział, lecz z czasem stawało się to coraz trudniejsze. Ambasadorką DDOB zostałam mniej więcej rok później.

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

Wydaje mi się, że jest to możliwość mówienia, co bardzo lubię robić :D Mogę się wygadać i pośmiać do kamery, nie mam z tym problemu. Jest to też pewnego rodzaju odskocznia od codziennego, szkolnego życia. Ciszę się, że mam takie hobby, które pozwala mi choć na chwilę oderwać się od nauki, której, nie ukrywam, jest dużo :D.

 

3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

 Myślę, że to co cały czas robię poza nagrywaniem, czyli nauka, szkoła, rozwijanie zainteresowań oraz więcej spotkań ze znajomymi. Myślę, że miałabym też więcej czasu, by skupić się na przyszłości.

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?

Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Oczywiście muszę poświęcić pewien czas, by nagrać filmik, przerobić go itd. Poza tym żyję normalnie, jak już wcześniej mówiłam, wciąż się uczę i obecnie do tego najbardziej się przykładam. Jeśli chodzi o ludzi to ci wcale nie zachowują się wobec mnie inaczej, chyba, że na początku, kiedy mnie poznają, rozpoznają z yt i wtedy zdarza się, że przez pewien okres są tym „zafascynowani”, ale spokojnie to znika haha. Potem zdarzają się rozmowy o tym co robię, czasem nawet śmiechy, ale najczęściej biorę to wszystko z dystansem.

 

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Jak na razie szkoła i dobre wyniki z matury, która czeka mnie za rok. Potem studia. Planuje przenieść się do innego miasta, ale jak na razie to tylko plany. Póki co nie wiążę swojej dalszej przyszłości z youtubem, lecz mam nadzieję, że będę mogła połączyć pasję z pracą i coś dobrego z tego wyjdzie.

 

6. Jakie masz hobby?

Uwielbiam muzykę. Zarówno kocham śpiewać, jak i słuchać muzyki oraz uczestniczyć w koncertach. Czuje się wtedy wolna, wyzwala ona we mnie skryte uczucia i pozwala poczuć mi się lepiej. Oczywiście moje hobby to też kręcenie filmów! Jak wcześniej pisałam lubię mówić :D sprawia mi to przyjemność, przekazywanie informacji i to, że ktoś dzięki mnie się uśmiecha. Lubię rozmawiać z ludźmi, pocieszać ich i doradzać im. Kiedyś uprawiałam różne sporty od pływania po tenisa ziemnego, ale jak na razie jest to tylko siłownia i to tylko, gdy znajdę czas, którego obecnie mi brakuje.

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Zdarza się, że czuję na sobie kogoś wzrok, mówiący „znam cię” i wtedy podejrzewam, że dana osoba mnie poznała. Zdarza się, że ludzie podchodzą do mnie najczęściej na różnych spotkaniach czy wydarzeniach i to jest super! Bo bardzo niezręczna jest sytuacja kiedy np. koleżanka do koleżanki szepcze coś na ucho patrząc na mnie haha. Trzeba podejść!

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

 Na chwilę obecną jest to instagram. Uwielbiam oglądać na nim zdjęcia i krótkie filmiki. Można tam znaleźć wiele ciekawych i inspirujących rzeczy. Często wieczorami wchodzę sobie na niego i po prostu przeglądam proponowane zdjęcia. Zawsze znajdę coś co przyciągnie moją uwagę! Można się też wiele dowiedzieć o ludziach na podstawie ich profili. Nie chodzi mi tutaj o jakieś znajomości, tylko raczej jaki kto jest. Jeśli zdjęcia są dopasowane do siebie i estetyczne znaczy, że osoba w życiu codziennym jest również taka, staranna i schludna, przynajmniej w mojej opinii.

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Poznałam wiele wspaniałych ludzi przez youtube, co jest chyba najwspanialszą rzeczą, jaką mogłam zyskać. Zdarza się, że ludzie mnie rozpoznają, podchodzą i pytają jak to jest, jak zaczęłam itd. Lubię to, bo zdarza się, że taką opowieścią zainspiruje kogoś i sam zdecyduje się na założenie kanału i rozpoczęcie przygody na yt. Wciąż jestem tą samą osobą, którą byłam przed rozpoczęciem swojej działalności w internecie, może zyskałam większą pewność siebie.

 

10. Za co lubisz DDOB?

Za wszystkie możliwości, które daje swoim ambasadorom oraz czytelnikom (widzom). Wiele opcji współpracy oraz konkursów, powoduje, że osoby np. takie jak ja mają szansę zrobić coś nowego, czy też wygrać jakąś super nagrodę. Lubię też różnorodność, jaką DDOB się charakteryzuje. Nie ma tutaj jednego tematu. Znajdziesz wszystko czego szukasz, rozrywkę, porady czy też ciekawostki. Uwielbiam to, że dzięki DDOB zdobyłam wiele doświadczenia jak i poznałam wielu nowych ludzi, to wszystko na pewno będzie owocować w przyszłości :D