True Beauty Is Internal

True Beauty Is Internal

 

 

 Adrianna Kępka to kolejna kreatywna i pełna energii Ambasadorka DDOB. Jeśli śledzisz nasz kanał na Youtubie regularnie to wiesz, że występuje w większości naszych materiałach video jak na przykład "Tajemniczy Produkt" czy "Tylko Prawda". Jednak to nie wszystko! Adriannę znajdziesz także na kanale True Beauty is Internal na Youtubie, który jest szalonym połączeniem kanału urodowego i komediowego. Na koniec warto wspomnieć, że nasza Ambasadorka idzie przez życie z wielkim uśmiechem i ogromnym dystansem do siebie, ale jest także bardzo ambitna. Jej największą pasją jest czytanie książek i oczywiście YouTube!

 

INSTAGRAM: truebeautyisinternal

FACEBOOK: truebeautyisinternal

YOUTUBE: TrueBeautyIsInternal

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Youtubem?

Od lat marzyłam o prowadzeniu kanału, ale wstydziłam się i nie wierzyłam, że mogłoby mi się udać. Dopiero jak znalazłam się w prawdziwym życiowym dołku zrozumiałam, że muszę zaryzykować i zrobić coś z własnym życiem! I tak powstał mój kanał.

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

 Uwielbiam w YouTube wolność! Wiem, że mogę tworzyć wszystko na co tylko mam ochotę. Ogranicza mnie tylko moja wyobraźnia!

 

3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

Myślę, że byłabym nauczycielką języka rosyjskiego, a nienawidzę szkoły więc... chyba dobrze, że moje życie potoczyło się inaczej, bo uczniowie nie mieliby ze mną łatwo :)

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem Influencerem?

Nie jestem gwiazdą, więc pod moim oknem nie wyczekują paparazzi, bacznie śledzący moje ruchy. Myślę, że dobrze radzę sobie z zachowaniem swojej prywatności.

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Chciałabym nadal tworzyć na YouTube, zdobywać wiedzę o montażu i fotografii i poprawiać jakość swoich filmów.

 

6. Jakie masz hobby?

Moim największym hobby jest czytanie książek. Mimo, że nie jest to najbardziej rozrywkowa i unikalna pasja to uwielbiam to!


7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?10. Za co lubisz DDOB?


Zawsze spoglądali, bo bardzo lubiłam nosić rzeczy, które się wyróżniają. Teraz na przykład mam czapkę z wielkimi pomponami i nie wiem, czy ludzie patrzą na mnie, bo mnie poznają z YouTube, czy raczej śmieją się z mojej czapy! 

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Najbardziej lubię Instagrama (@truebeautyisinternal), bo jest pełen inspiracji! 

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

9. Całkowicie się zmieniło! Przede wszystkim uwierzyłam w siebie i w to, że jeżeli będę się bardzo starać, to mogę wszystko! 

 

10. Za co lubisz DDOB?

  Długo by wymieniać... :) Każda osoba tworząca DDOB ma wielką pasję i oddaje się w pełni tej społeczności. Wszyscy tam są radośni i pełni życia i za to ich KOCHAM!