SanOfficial

SanOfficial

SANOFFICIAL czyli Sandra Urbańska. Jest z nami praktycznie od początku. San mieszka w Warszawie i studiuje komunikację w modzie i projektowanie marki. Poza modą uwielbia muzykę i konie. San często możecie spotkać w naszych filmach na youtubie.

 

Facebook: https://www.facebook.com/San.official/

Instagram: @ sanofficialx

Youtube: SANOFFICIAL

Blog: http://theycallmesan.com/

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Youtubem / z byciem Influencerem / z Internetem?
Na każdą z tych opcji mam nieco inną odpowiedź. Zanim dowiedziałam się, że jest coś takiego jak bycie youtuberem, oczywiście był mi znany od strony teledysków, a potem coverów nagrywanych kamerką z komputera. Zaczęło się od muzyki.

Sama zaczęłam próbować swoich sił ponad trzy lata temu, kiedy wrzuciłam swój pierwszy film, był straszny jakościowo, ja byłam na nim okropnie zestresowana, podobnie jak to co tworzę teraz - był po angielsku, ale mimo tego wszystkiego wciąż zgadzam się z jego przekazem. Byłam wtedy w bardzo ciężkim momencie w swoim życiu, a tworzenie treści w internecie pomagało mi się tych złych emocji wyzbyć i skupić na pozytywach.

 


2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?
Ciągły rozwój, uczenie się, poznawanie niesamowitych ludzi i przekraczanie własnych barier, wykorzystanie nadmiaru kreatywności, który mam w sobie. Mimo, że jak każdy czasem stanę w miejscu czy też zrobię dwa kroki w tył, zawsze wiem, że będzie lepsze jutro i z każdym dniem mogę się doskonalić, a tym samym to co przekazuję innym. Uwielbiam też swoich odbiorców, z wieloma z nich piszę na co dzień, dają mi kopa do działania i vice versa.

 


3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?
Skupiłabym się na nauce gry na instrumentach, pogłębianiu wiedzy a'propos wokalu i starałabym się podzielić tą muzyką z innymi, co i tak wkrótce już się stanie. Jeździłabym dalej konno, startowała w coraz to wyższych zawodach tak, jak to miało miejsce 'przed' tym całym internetowym szaleństwem.

 


4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?
Nie wydaje mi się to być czymś skomplikowanym, oczywiście naturalne jest to, że część mojego 'internetowego' życia przeplata się z tym prywatnym, ale ostatecznie to ja decyduje co publikuję, a czego nie. Też nie jestem jakąś niesamowicie popularną osobą, aby mieć problemy z balansowaniem między tymi dwiema płaszczyznami.5. Jakie masz plany na przyszłość?
Tego nie zdradzam, ale jeśli jesteście ciekawi to musicie mnie gdzieś koniecznie zaobserwować!

6. Jakie masz hobby?
Poza tworzeniem wszystkiego co możecie zobaczyć na co dzień, moją ogromną pasją jest muzyka, od dziecka marzyłam o śpiewaniu i tworzeniu własnych kawałków, ale zżerała mnie nieśmiałość. Od półtora roku chodzę na lekcje śpiewu, uczę się gry na ukulele, gitarze i keyboardzie. Wkrótce podzielę się tym, nad czym pracuje. Oprócz tego uwielbiam jeździectwo i jazdę figurową na łyżwach, jedno i drugie trenowałam pod okiem profesjonalistów i jak tylko będę mogła sobie na to pozwolić, to do tego wrócę.

 


7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?
Szczerze? Nie zwracam na to uwagi, ewentualnie czasami czyjś wzrok mnie rozśmieszy, ale czasami faktycznie widzę różne spojrzenia, wszystko zależy od sytuacji.

 


8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?
Zdecydowanie YouTube! To takie miejsce w którym mogę wyrazić siebie pod wieloma względami. Dodatkowo przez to, że wszystko zaczęło się też od YT wydaje mi się być najbliższy mojemu sercu.

 


9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?
Mimo, że liczba moich fanów sobie powolutku rośnie, ja kompletnie nie czuję się kimś 'znanym'. Faktycznie trochę się przez te trzy lata zmieniło, ja sama wydoroślałam, stałam się bardziej pewna siebie, ale to też wydaje mi się być naturalne. Cieszę się, że mam te szczęście, że mogę rozwijać swoje pasje, mam niesamowite możliwości, ale moje życie stricte nie zmieniło się o 180 stopni. Staram się, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego i w większości mi się to udaje.

10. Za co lubisz DDOB?
Jestem z DDOB praktycznie od samego początku i od zawsze podobała mi się inicjatywa połączenia ze sobą tak różnych ludzi, zajmujących się praktycznie wszystkimi dziedzinami omawianymi w internecie. Myślę, że to bardzo wyjątkowe, wcześniej brakowało takiego miejsca.