Klaudia Tarka dołączyła do Teamu DDOB stosunkowo niedawno i trzeba przyznać, że idealnie odnalazła się w nim odnajduje. Klatex, bo pod taką nazwą znajdziesz ją na Youtubie i Instagramie jest pełną werwy, pomysłową dziewczyną, dla której takie tematy jak makijaż czy pielęgnacja nie są obce. Oprócz tego, że regularnie nagrywa materiały video na swój kanał na YT, coraz częściej pojawia się także w produkcjach DDOB, co cieszy się wśród naszych widzów ogromnym zainteresowaniem.

 

Sprawdź, pod jaką nazwą i gdzie znajdziesz Klaudię na co dzień i zapraszamy do zapoznania się z krótkim wywiadem, który mieliśmy przyjemność z nią przeprowadzić.  

 

INSTAGRAM: klatex

FACEBOOK: klatex_official

YOUTUBE: klatex

BLOG: www.klatex.pl

 

1. Jak zaczęłaś swoją przygodę z Youtubem / z byciem Influencerem / z Internetem?

Wszystko zaczęło się od bloga, na którym dzieliłam się swoją wiedzą z dziedziny makijażu i pielęgnacji. Do założenia go namówił mnie mój chłopak i koleżanka. Ja od dawna chciałam to zrobić, ale potrzebowałam takiego ostatniego słowa, potwierdzenia, że to dobry pomysł ze strony najbliższych. Pisanie postów na blogu bardzo mi się podobało, sprawiało mi to dużo frajdy, ale zawsze czułam taki mały niedosyt. Na blogu mogłam pokazywać etapy powstawania makijażu jedynie na zdjęciach. Wszystko oczywiście dokładnie opisywałam, ale czułam, że łatwiej byłoby mi to przedstawić na filmie. Głównie z tego powodu „przeniosłam się” na YouTube. Tam mogę pokazywać o wiele więcej i myślę, że dziewczynom prościej jest się nauczyć i zainspirować oglądając film niż zdjęcia i czytając opisy tak jak to było na początku.

 

2. Co Cię najbardziej kręci i co Ci się najbardziej podoba w tym co robisz?

Makijaż to temat, który kocham! Wykonywanie go sprawia mi ogromna radość i satysfakcję, to moja pasja! Jeszcze bardziej cieszą mnie wiadomości i komentarze od obserwatorek, które często piszą, że dzięki mnie nauczyły się malować lub znalazły np. podkład idealny dla siebie.

 

3. Co byś robiła, gdyby nie było Internetu?

Gdyby nie było internetu pewnie spełniałabym się wykonując makijaże jako makijażysta w salonie na klientkach, z reszta tak jak robię to również teraz

 

4. Jak łączysz życie prywatne z byciem ambasadorem/Influencerem?

Bez problemu łącze życie prywatne z byciem influencerem. Oczywiście, odkąd „jestem w internecie” mam mniej czasu dla bliskich i na swoje prywatne sprawy, ale jestem w stanie to wszystko połączyć i znajdywać również troszkę czasu dla siebie.

 

5. Jakie masz plany na przyszłość?

Na to pytanie nigdy nie potrafię odpowiedzieć. Mam bardzo wiele planów, na pewno chciałabym dalej działać jako influencerka i mieć styczność z makijażem, ale zobaczymy co czas przyniesie

 

6. Jakie masz hobby?

Moim największym hobby jest właśnie makijaż i wszystko co z nim związane.

 

7. Czy ludzie na ulicy spoglądają na Ciebie w inny sposób?

Oczywiście zdarzają mi się sytuacje, kiedy widzę, że dziewczyny mnie poznają. Były również sytuacje, że prosiły o zdjęcie co jest baaardzo miłe!

 

8. Który kanał social media lubisz najbardziej i dlaczego?

Najbardziej lubię YouTube i Instagram, ponieważ tam mogę najwiecej przekazać i mieć bliski kontakt z obserwatorami. Na YouTubie dziele się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i wiedzą, a na IG mogę w świetny sposób porozumiewać się z widzami (np. poprzez relacje na żywo).

 

9. Jak zmieniło się Twoje życie odkąd jesteś znaną osobą w "mediach"?

Myślę, że odkąd działam w mediach jestem jeszcze bardziej towarzyska, otwarta i odważna. Nigdy nie byłam nieśmiałą osoba, ale czuję, że teraz nabrałam jeszcze więcej pewności siebie.

 

10. Za co lubisz DDOB?

DDOB uwielbiam za to, że kręcąc materiały naprawdę świetnie się bawię. Team, z którym pracuje jest genialny i atmosfera jest zawsze cudowna. Każdy odcinek jest inny i dzięki temu za każdym razem zdobywam nowe doświadczenia.