Jak nie zwariować w świątecznym szale?
09.12.2016

Jak nie zwariować w świątecznym szale?

Okres przedświąteczny to czas, kiedy miliony światełek upiększają cały świat. Zabiegani ludzie pędzą wybrać odpowiednie podarunki dla swoich bliskich. Jednak w tym czasie, kiedy produkty są relatywnie najdroższe, a ozdoby rozpraszają naszą uwagę, należy pamiętać, aby nie dać się zwariować. Właśnie dlatego zaproponowaliśmy dla Was checklistę, która pomoże Wam wszystko zaplanować.

 

 

Zrób listę osób, którym chcesz coś podarować

Lista taka pomoże Ci nie zapomnieć o nikim i nie kupować prezentu na ostatnią chwilę, tuż przed kolacją wigilijną.

 

 

Jaki prezent dla kogo?

Przemyśl dokładnie, co wywołałoby uśmiech na twarzy osoby, którą chcesz obdarować. Weź pod uwagę jej potrzeby oraz preferencje. W taki sposób najlepiej określisz, co chcesz podarować i zaoszczędzisz czas na chodzeniu od sklepu do sklepu w poszukiwaniu „czegoś fajnego”.

 

 

Jaki jest Twój budżet?

Weź pod uwagę, że Twoi bliscy nie będą patrzyli na cenę prezentu, liczy się sam gest obdarowywania. Oprócz tego pamiętaj, że w tym okresie dajemy się najłatwiej naciągnąć na „promocje”, które tak naprawdę nie są żadną promocją. Jeśli chcesz uniknąć wydania milionów, zaplanuj swój budżet, a jeśli posiadasz kartę płatniczą, wypłać te pieniądze, bo pieniądz elektroniczny łatwiej się wydaje ;)

 

 

Kup prezenty wcześniej

Nie czekaj do ostatniej chwili, kiedy galerie są przepełnione ludźmi, a towary przebrane. Pójdź za zakupy wcześniej i uniknij kilometrowych kolejek do kas!

 

 

Nie daj się oszukać

Pamiętaj, że w tym czasie czeka na Ciebie mnóstwo „znakomitych” promocji, które tak naprawdę jedynie uszczuplą Twój portfel. Nie kupuj czegoś tylko dlatego, bo jest tańsze lub gratis. Sprawdź dokładnie, czy zniżka jest naprawdę zniżką.

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

:)

odpowiedz

marcjamea
0

:)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda