Just Paul – polska marka, o której zaczyna się robić głośno!
18.11.2016

Just Paul – polska marka, o której zaczyna się robić głośno!

 

 

Just Paul jest to marka założona przez 2 kobiety - dla kobiet. Po przejrzeniu ich strony internetowej czy innych social media od razu można się zakochać w praktycznie każdej rzeczy, która wychodzi z ich szwalni. Jak same piszą;

 

Ubrania Just Paul cechuje niewymuszona elegancja, luz i nonszalancja, która w połączeniu z dzianinami wysokiej jakości kreuje nowy wymiar casualowego stylu.“

Ogromnym atutem tej marki jest to, że nie wypuszcza zamkniętych kolekcji w roku, lecz przez cały czas możemy spodziewać się nowych modeli. Dziewczyny zaskakują nas ciekawymi projektami! Od swetrów przez suknie wieczorowe, do luźnych ubrań, które możemy nosić w pracy, szkoły czy na uczelni. Na każdą okazję znajdziemy coś dla siebie.

 

Ciuchy możemy nabywać przez ich stronę internetową, gdzie w sekcji e-butki znajdziemy wszystkie propozycje z cenami, lub w ich butikach stacjonarnych. Jeden z nich znajduje się w Warszawie, na ulicy Mokotowskiej.

Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego też cena jest oszałamiająca w niektórych wypadkach, ale może czasami lepiej zaoszczędzić na jedna dobra sukienkę, która będzie uniwersalna i będzie nam służyć na długie lata niż kupować co parę miesięcy kolejna sukienkę z sieciówek? :)

 

Co myślicie dziewczyny o takim rozwiązaniu? Jakie jest Wasze podejście do zakupów?

 

Paulina Wojtala

  • udostępnij
2 komentarzy

puchalska
0

I prawidłowo! trzeba wspierać Polskie marki!

odpowiedz

ten_kaktus
0

Ja jestem pod wrażeniem

odpowiedz

puchalska
0

I prawidłowo! trzeba wspierać Polskie marki!

odpowiedz

ten_kaktus
0

Ja jestem pod wrażeniem

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda