Profile na Instagramie, które warto obserwować: natura i podróże
27.09.2016

Profile na Instagramie, które warto obserwować: natura i podróże

 

 

 

 

 

Kolejny przegląd Instagrama, tym razem dla ulubieńców niesamowitych zdjęć górskich widoków i dziewiczej przyrody. Wybraliśmy dla was 10 profili, które koniecznie musicie zobaczyć (i zaobserwować!)

 

 

 

 

 

 

 

1. Chris Burkard

 

Podróżnik, fotograf, dyrektor kreatywny i autor. Podróżując przez cały rok, Chris odkrywa najdalsze zakątki Ziemi, by później inspirować ludzi swoimi historiami do pogłębiania swojego związku z naturą i nawoływać do jej ochrony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Samuel oraz

 

3. Daniel Taipale

 

Dwaj bracia – fińscy fotografowie i podróżnicy. Zafascynowani fotografią, ale także surfingiem, oboje wyruszyli w podróż życia – Samuel na Hawaje, Daniel do Nowej Zelandii. Powróciwszy po kilku latach do domu, zajęli się fotografią na pwoażnie. Obecnie razem realizują instagramowe kampanie, między innymi dla BMW, Red Bulla, czy Vodafone Australia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Alex Strohl

 

Wybitny francuski fotograf, którego prace zostały opublikwane między innymi w magazynie Forbes, Vanity Fair, czy Gentelman’s Journal. Jego konto liczy sobie już ponad 1,4mln filowersów. Nie ma się co dziwić, spójrzcie tylko na te pejzaże!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Jacob Moon

 

Zafascynowany fotografią natury, Jason robi zdjęcia w trakcie swoich górskich i skalnych wspinaczek. Żyjący wśród gór, uważa je za swój dom i miejsce, do którego należy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Kevin Russ

 

Jego przygoda z podróżą zaczęła się, kiedy Kevin kupił dom. Zamiast spędzać czas w domowym zaciszu, coraz częściej zaczął wyjeżdżać... a coraz rzadziej wracać. Upodobał sobie Dziki Zachód, lecz na jego profilu możemy ujrzeć zdjęcia m.in. z Alaski. Co ciekawe, mimo że Kevin posiada drogie aparaty i obiektywy, najchętniej fotografuje swoim iPhonem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Serkan Demirci 

 

Turecki fotograf. Jego niezwykłe zdjęcia pejzaży tchną surrealizmem, który uzyskuje z pomocą obróbki komputerowej. Efekt jest niesamowity.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Andrea Dabene

 

Urodzona w Texasie francuska fotograf. W doskonały sposób potrafi ukazać piękno w prostocie natury, zwłaszcza w pejzażach Kanady. Towarzyszka życia Alexa Strohla, którego wspominaliśmy wyżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Vincent Croce

 

Uwielbia fotografować naturę o wchodzie. Jak sam mówi, „najlepszy czas na zdjęcia jest wtedy, kiedy większość woli być w łóżku”. W dużej mierze są to zdjęcia lasu nieopodal jego omu, ale także z podróży, które chętnie odbywa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Finn Beales

 

Fotograf z Walii, podróżujący po całym świecie w poszukiwaniu dziewiczych zakątków Ziemi by uwieczniać je na niesamowitych fotografiach. Współtworzył portfolio z wieloma prestiżowymi markami, między innymi Adidas, Johnnie Walkier, Red Bull.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

monxday
0

Cudowne zdjęcia! Od razu zaobserwowałam wszystkich! 

odpowiedz

monxday
0

Cudowne zdjęcia! Od razu zaobserwowałam wszystkich! 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda