Summer vibes
09.08.2016

Summer vibes

 

 

 

 

www.juliajanulewicz.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

W końcu doczekałam się typowo wakacyjnych zdjęć, które chciałam już zrobić od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie mogłam załapać się na tzw. złotą godzinę. Niedzielę miałam baardzo pracowitą, bo od rana nagrywałam wakacyjny Lookbook, co w sumie zajęło mi do dobre 7h.. Teraz kolejne kilka godzin w obróbce i niedługo wrzucam całość na kanał! :)

W międzyczasie zdążyłam zrobić zdjęcia i trochę zaspamować Was na instagramie! Może zauważyliście, ale zmieniam mój feed na stary, jest jakoś bardziej w moim stylu i mam nadzieję, że Wam też się spodoba. (instagram - klik)

 

 

W końcu po długich podróżach mam chwilę dla siebie i mogę odpocząć na moim ukochanym ogródku ciesząc się piękną pogodą. Czasami po prostu potrzebuję spędzić czas sama ze sobą, ewentualnie z siostrą, której niesamowicie dziękuję za pomoc we wszystkim co robię.

Jesteś najlepsza, kocham Cię!

 

Nie wiem gdzie ten czas tak szybko leci ale już za 4 dni wyjeżdżam do Toskanii. Nagrywać będę dużo, zdjęć też będzie sporo, ale nie wiem czy będę w stanie wszystko dodać tam na miejscu, bo Ci co byli we Włoszech zapewne wiedzą jak bardzo słabo z internetem. A najgorzej jak z internetu będzie korzystać więcej niż jedna osoba, wtedy mogę jedynie poczuć się jak w jednym z plemion afrykańskich, gdzie wi-fi może oznaczać jedynie imię wodza...

 

 

koszulka klik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

buziaki, Julka :*

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda