Ola Brzeska - Fashion Week w Łodzi
24.04.2016

Ola Brzeska - Fashion Week w Łodzi

 

 

 

 

 

 

W miniony tydzień odbyła się jedna z ważniejszych imprez modowych w Polsce, czyli łódzki tydzień mody pod nazwą FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Po raz pierwszy udało mi się uzyskać akredytację blogerską na to wydarzenie, dlatego przygotowałam dla Was krótką relację wraz ze zdjęciami!

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Fashion Weeku pokazy odbywały się w trzech blokach – Off out of schedule (czyli projektanci wybrani przez radę programową), Studio (projektanci z zadatkami na pojawienie się wkrótce w module Designer Avenue) i właśnie Designer Avenue (miejsce dla światowej sławy projektantów). Gościem specjalnym tej edycji była Eva Minge, której kolekcje mogliśmy zobaczyć kilkukrotnie, między innymi podczas gali otwarcia FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Na Fashion Week udało mi się przyjechać na dwa pierwsze dni pokazów – 21-22 kwietnia. Nie byłam na wszystkich, bo były absurdalne opóźnienia - nie wiadomo było, kiedy dokładnie odbędzie się pokaz danego  projektanta, więc się kręciłam po Łodzi i przychodziłam mniej więcej o pełnych godzinach i zawsze trafiłam na jakiś pokaz. Dlatego to właśnie z czwartku i z piątku mam dla Was zdjęcia. Koniecznie obserwujcie blogbook na DDOB, ponieważ przyjechało na to wydarzenie naprawdę dużo blogerów – być może któryś z nich udostępni swoją relację z innych dni na tym portalu.

 

 

 

 

Pokaz Marty Kuszyńskiej

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokaz Milov

 

 

 

 

pokaz Ewy Leśnuewskiej Van Hoyden

 

 

 

 

Finał pokazu Van hoyden

 

 

 

 

W przerwach między pokazami można było kupić wypatrzone rzeczy od projektantów w strefie Showroom. Dla mediów i blogerów przygotowany był specjalny press room, w którym, wbrew pozorom, nie było stolików, czy komputerów, ale serwowali darmowe wino :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dla tych, którzy zapomnieli zadbać o fryzurę, można było wystylizować sobie za darmo włosy przy stoisku marki Batiste. W trakcie Fashion weeku trwała też niewielka wystawa Gianni Versace by Antonio Caravano Private Collection, czyli oryginalne projekty autorstwa Gianniego Versace, którego rocznicę śmierci będziemy obchodzić w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli moja relacja się Wam spodobała, zapraszam też na mojego bloga www.olabrzeska.pl, gdzie często wrzucam sprawozdania oraz fotki z takich wydarzeń! Dodajcie mnie też na snapchacie (olabrzeska), bo tam często zdaję relację na żywo :)

 

 

 

Ola

 

 

 

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

ddob
1

olabrzeska to my dziękujemy za świetną relacje ;)

odpowiedz

magdajanek
1

Cudowne zdjęcia, bardzo ciekawa relacja :)

odpowiedz

olabrzeska
0

Dzięki za możliwość pisania dla Was :D polecam się na przyszłość! 

odpowiedz

ddob
1

olabrzeska to my dziękujemy za świetną relacje ;)

odpowiedz

magdajanek
1

Cudowne zdjęcia, bardzo ciekawa relacja :)

odpowiedz

olabrzeska
0

Dzięki za możliwość pisania dla Was :D polecam się na przyszłość! 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda