PROSTOWANIE KERATYNOWE
10.03.2016

PROSTOWANIE KERATYNOWE

 

 

 

 

 

Dostaję wiele pytań na asku, snapie czy na prywatnym facebooku jak to dokładnie jest z tym moim prostowaniem keratynowym. Ile się trzyma, ile trwa samo prostowanie i na czym polega?
 
Prostowanie keratynowe to zabieg, który ma na celu przede wszystkim odbudowę struktury włosa poprzez nałożenie keratyny - białka, które jest naturalnym budulcem włosów. Efektem "ubocznym" tego zabiegu jest właśnie prostowanie, które utrzymuje się przez kilka miesięcy. Włosy po takim zabiegu są nie tylko proste, ale zdrowe i błyszczące. 
Na prostowanie keratynowe zdecydowałam się z dwóch powodów. Po pierwsze byłam zmęczona częstym prostowaniem włosów prostownicą, co przy mojej długości zabierało bardzo dużo czasu. Po drugie zauważyłam, że moje włosy stały się przesuszone i łamliwe, i że jedynym ratunkiem jest profesjonalna pielęgnacja i odbudowa.
 
Podczas prostowania fryzjer nakłada keratynę na włosy a następnie za pomocą rozgrzanej do wysokiej temperatury prostownicy, "prasuje" pasmo po paśmie, co otwiera łuski włosów i umożliwia dogłębne wniknięcie preparatu.
 
Zabieg prostowania keratynowego trwa dość długo (w moim przypadku były to ponad 4 godziny), ale efekt końcowy rekompensuje poświęcony czas oraz cenę.
Koszt takiego prostowania zależny jest od długości oraz grubości włosów, ale musimy być przygotowane na wydatek rzędu kilkuset złotych.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sweter Pepe Jeans (szafa taty)
koszula Romwe (klik)

 

 

W niedzielę 13 marca z ZTE odwiedzam Warszawę wraz z resztą ambasadorów DDOB! 
Wpadamy do Was Tourbusem więc będziecie mogli spotkać się z nami i fajnie spędzić niedzielne popołudnie. Będzie to również niepowtarzalna okazja do poznania i spotkania innych twórców DDOB.
Będziecie mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach i zabawach oraz przetestować nowoczesne smartfony ZTE całkowicie za darmo. Przewidzieliśmy również konkursy, w których do wygrania będą nasze koszulki oraz gadżety!
Chcesz porozmawiać ze swoim ulubionym Ambasadorem, zrobić sobie wspólną fotkę, a także dowiedzieć się co nie co o twórczości naszych blogerów i tajnikach ich sukcesu? Udowodnimy Wam, że nie potrzebujecie specjalistycznego sprzętu fotograficznego, aby robić profesjonalne fotki. Wystarczy smartfon i odpowiednie aplikacje. :) Odpowiemy na Wszystkie Wasze pytania dotyczące blogowania.
 
Zabawa i dobry humor gwarantowane!
 
Kiedy? 13 marca o godzinie 12:00
Gdzie? PKP Śródmieście w Warszawie
 
Przygotowania do wyjazdu ułatwią i umilą mi moje nowe, przesłodkie Funny Bunny Bags ;)
Podobają się nie tylko mi, ale też jak widać pozostałym domownikom! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 worki Funny Bunny Bag klick

 
Buziaki i mam nadzieję, że do zobaczenia,
Julka
 
 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

eluminiunek
0

ciekawy wpis

odpowiedz

Wictoriax
0

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem! :) 

odpowiedz

eluminiunek
0

ciekawy wpis

odpowiedz

Wictoriax
0

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem! :) 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda