DESIGN
03.03.2016

DESIGN

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć misiaki! Czy tylko ja nie mogę uwierzyć, że już rozpoczął się marzec? Przecież jeszcze tak niedawno był koniec stycznia (czego wtedy też nie mogłam pojąć), a teraz zostały mi dokładnie 2 miesiące do końca edukacji.. lecz nie o tym teraz.

 

Lubię tworzyć posty tematyczne, ale uważam, że takie bardziej "organizacyjne" o wszystkim i o niczym też są ważne, albo przynajmniej fajne i lekkie do przeczytania :) Pogoda ostatnio bardzo często robi mi na złość i zamiast choć na chwile okazać trochę łaski i zapewnić ładną pogodę do zdjęć, oczywiście całymi dniami pada deszcz co nie byłoby tak okropnie irytujące gdyby nie to, że mój pokój tonie w ciuchach i dodatkach które chciałabym Wam pokazać. Jedną z tych rzeczy jest damska torebka ze strony Brytyjka.pl z którą bardzo się polubiłam. Szczerze powiedziawszy miałam już parę modeli identycznych torebek, jednak zawsze było z nimi coś nie tak, tym razem trafiłam na najlepszą dlatego też postanowiłam się z Wami nią tutaj podzielić. 
Patrząc na te zdjęcia przypomniałam sobie jak często w zeszłym roku nosiłam połączenie rajstopy + spodnie z dziurami, aż miło pomyśleć, że mój gust nie uległ gwałtownej zmianie tylko wciąż podąża tą samą ścieżką. Często pytacie jak odnalazłam właśnie swój styl, jeśli mam być szczera to nie mam pojęcia. Odkąd pamiętam ubierałam się w taki, a nie inny sposób, zawsze lubiłam i chciałam mieć coś innego niż wszyscy, tak właśnie zostało do teraz. Gdybym miała przekazać jedną radę osobom, które twierdzą, że swojego stylu nie mają, z pewnością byłoby to - bądź sobą i nie noś czegoś co jest modne tylko dlatego, że jest modne, wyrób sobie swój własny smak:)
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top - bydesign-store.com // Pants - SheIn // Hoodie - CLICK // 
Boots - SheIn // Bag - brytyjka.pl

 

 

 

Gdzie zrobić zdjęcia na bloga? - Jeśli prowadzicie swoją stronkę i nie macie pomysłu jak fajnie przedstawić swoją stylizację, zapraszam do przeczytania podlinkowanej notki, może Wam pomoże.

Słyszeliście o tych rzeczach? - Niektóre wynalazki mnie zadziwiają, sprawdźcie sami co jeszcze  można wymyślić. Szczerze nie miałam pojęcia, że takie rzeczy w ogóle istnieją!

  • udostępnij
1 komentarzy

skucinskaemi
0

fajnie ma znalazlasz styl

odpowiedz

skucinskaemi
0

fajnie ma znalazlasz styl

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda