OSTATNIE SELFIE
31.01.2016

OSTATNIE SELFIE

 

 

 

 

 

 

 

Moda na selfie trwa już od dłuższego czasu. Większość ludzi oszalała na punkcie robienia zdjęć samemu sobie. Sama często je robię, ale wszystko w granicach rozsądku i nie za wszelką cenę. W internecie można znaleźć wiele wpisów o tym jak zrobić idealne selfie, o akcesoriach, które ułatwią jego wykonanie, a może nadszedł czas aby skupić się na tym jak zrobić je bezpiecznie, bowiem jest niestety coraz więcej ofiar tej wydawałoby się banalnej rzeczy.

Selfie robimy dosłownie wszędzie, ale niektórym nie wystarczają zdjęcia zrobione w lustrze, na jakimś fajnym tle, w windzie, czy z przyjaciółką. Ludzie próbują zaimponować innym robiąc selfie w bardzo niebezpiecznych sytuacjach narażając często swoje zdrowie a nawet życie.
Dlaczego dla dobrego zdjęcia gotowi jesteśmy zaryzykować? Po to aby zrobić wrażenie na innych?
Moda na selfie staje się coraz bardziej niebezpieczna. Ludzie oszaleli, a nawet ogłupieli na tym punkcie. Im bardziej ekstremalnie tym lepiej, a wystarczy jeden niewłaściwy krok i nawet jeśli zaimponujemy tym innym, nie przywrócimy swojego zdrowia, czy życia. To co piszę może wydawać się Wam chore, bo przecież każdy wie do jakiego stopnia byłby w stanie się posunąć, ale o takich przypadkach słyszy się coraz częściej. W Polsce również. Wszystko po to, by uzyskać podziw i zwiększyć liczbę lajków. Okej, fajna sprawa zaistnieć w internecie, ale nie jest to jedyny, a tym bardziej trwały sposób, bo znajdzie się drugi idiota, który zrobi zdjęcia na dachu jeszcze większego wieżowca i ową wcześniej wspomnianą chwilową sławę w mgnieniu oka nam zabierze. Znane są przypadki, które skończyły się tragicznie z ludzkiej głupoty. Czy wdrapalibyście się na wysoki maszt dla zapierających dech w piersiach widoków? Czy stanęlibyście na barierce wysokiego mostu aby uchwycić ten jedyny moment? Bo ja nie oszalałam do tego stopnia.

 

 

 

 

 

 

 

golfik-romwe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszula - romwe
spodnie - shein
 
 
 
 
 
  • udostępnij
2 komentarzy

angelrebelde
2

ja też nie rozumiem ludzi, którzy ryzykują zyciem aby zdobyć like'a :)

odpowiedz

instafreak_
0

Niektóre selfie są warte miliony ;)

odpowiedz

instafreak_
0

Niektóre selfie są warte miliony ;)

odpowiedz

angelrebelde
2

ja też nie rozumiem ludzi, którzy ryzykują zyciem aby zdobyć like'a :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda