24. finał WOŚP
12.01.2016

24. finał WOŚP

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jest już bardzo późno, jestem bardzo zmęczona, ale jeszcze bardziej szczęśliwa. Dlaczego? Mogę powiedzieć, że ten dzień był dla mnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Mam świadomość, że w jakimś malutkim procenciku przyczyniłam się być może do tego, że pieniążki, które uzbierałam wykorzystane zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla ciężko chorych. Powiem Wam, że im częściej angażuję się w pomoc na rzecz innych, tym bardziej się uzależniam i ledwo co wróciłam do domu z finału WOŚP to już planuje udział w następnych edycjach! Już nie mogę się doczekać, a może po drodze wykorzystam swój zapał  na inne charytatywne akcje. Ale ta notka nie miała być o mnie tylko o prawdziwym bohaterze, jakim jest dla mnie Jurek Owsiak założyciel i twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która po raz 24 zagrała w tym roku.To znaczy, że Pan Jurek od 24 lat zbiera pieniądze na sprzęt medyczny z wielką skutecznością. Nikomu wcześniej nie udało się zrobić tyle dobrego, na tak dużą skalę. Chyba nie ma szpitala w Polsce, w którym nie byłoby sprzętu z czerwonym serduszkiem. Pan Jerzy Owsiak pełen energii i zapału jest dla mnie wzorem do naśladowania. Oczywiście sam tyle by nie osiągnął, gdyby nie zaangażowanie, chęci i dobre serca wielu Polaków. Dziwi mnie tylko fakt, że taka wspaniała akcja jaką jest WOŚP spotyka się z krytyką, a sam Pan Jurek jest hejtowany. Jeżeli komuś nie podoba się co robi Owsiak, niech wykaże się i zrobi coś lepszego dla innych, na taką skalę, bo świat byłby lepszy gdyby takich ludzi o sercu i zaangażowaniu Owsiaka było więcej. A ja mam nadzieję, że żaden hejter nie będzie wstanie zaszkodzić tej wspaniałej akcji i Orkiestra Jurka będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej.
Po dzisiejszym dniu mogę stwierdzić  ze 100 procentowym przekonaniem, że Polacy są wspaniali, dali dzisiaj dowód na to swoim wielkim zaangażowaniem i wspaniałą postawą. Mam nadzieję, że każdy z Was wspiera tą akcję nie chodzi mi tylko o materialną/pieniężną pomoc, ale po prostu popiera działalność Wielkiej Orkiestry.

Są to słowa skopiowane z mojego zeszłorocznego posta na temat WOŚPu. Spytacie dlaczego? Otóż nic się nie zmieniło, oprócz pogody. Wrażenia po kwestowaniu jak i moje zdanie na temat samej orkiestry są takie same i jestem pewna, że z każdym kolejnym rokiem będę przeżywać ten dzień tak samo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
snap - julkajanulewicz
 
kurtka, która sprawiła, że nie zamieniłam się w kostkę lodu - klik
 
 
A Wy w tym roku wspieraliście WOŚP?
 
 
 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

Julia_kaweckaaa
1

Super :)

odpowiedz

julkacma
1

Super że macie taką Ambasadorkę, która daje dobry przykład innym!

odpowiedz

magdajanek
0

Julka jest świetna!

odpowiedz

Julia_kaweckaaa
1

Super :)

odpowiedz

magdajanek
0

Julka jest świetna!

odpowiedz

julkacma
1

Super że macie taką Ambasadorkę, która daje dobry przykład innym!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda