Powspominajmy
25.12.2015

Powspominajmy

 

 

 

 

Mijający rok przyniósł mi bagaż pełen doświadczeń, wypełniony był chwilami cudownymi. Dostałam dużo od życia, ale też wiele dałam od siebie. Jestem dumna z tego co udało mi się osiągnąć, choć nie wszystko jednak co miałam w planach zrealizowałam. Koniec roku to zwykle czas podsumowań, kiedy zastanawiamy się czy wszystkie decyzje były trafne, analizujemy sukcesy i porażki, oceniamy cele jakie sobie wyznaczyliśmy. Ja również uległam pokusie i utworzyłam listę najważniejszych wydarzeń z ostatnich 12 miesięcy. 

 

Jak ten czas szybko leci, wydaje mi się że było to całkiem niedawno, a to już prawie rok jak byłam wolontariuszką WOŚP i jak deklarowałam, że w następnej 24 edycji też wezmę udział, tak też się stanie bo właśnie zobowiązałam się kwestować 10 stycznia 2016 roku w Jeleniej Górze.


+ od razu przepraszam za różną wielkość czcionki w poszczególnych zdaniach jednak miałam z tym mały/duży problem i mimo wielu prób nie udało mi się tego zmienić. Mam nadzieje, że taki wygląd tego posta nie będzie aż tak Wam przeszkadzał. Skupmy się na treści :)!

 

 

 

 

Osiągnięciem dla mnie był również udział w konkursie Blog Roku gdzie znalazłam się na czołowym miejscu oczywiście była to zasługa głosów jakie na mnie oddaliście, za co niesamowicie dziękuję!

 

 

 

Chyba najważniejszym wydarzeniem z 2015 roku było dla mnie poznanie Pani Krysi. Jestem dumna, że jako jedna z pierwszych trafiłam z pomocą do Staruszkowa. świadomość tego, że być może w jakimś malutkim procencie przyczyniłam się do tego, że o tym miejscu mówi teraz cała Polska. Najpierw byłam ja i moja notka, następnie lokalne media, aż do Pani Krysi i jej ogonów przyjechali redaktorzy z Ekspresu Reporterów. Teraz pomoc płynie z całej Polski i nie tylko.      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latem Firma Adidas Neo zaprosiła mnie do współtworzenia konkursu Summer Special, mogę powiedzieć, że byłam twarzą tej kolekcji, bo moje zdjęcia z letnią stylizacją i rady stylizacyjne prezentowane były w Galeriach w Warszawie oraz Poznaniu. Przygoda z Adidas Neo jeszcze się  dla mnie nie zakończyła.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rok 2015 to również rok wspaniałych spotkań, wyjazdów, szczególnie te wakacyjne będę wspominać długo. Wraz z początkiem roku szkolnego poznałam grupę cudownych osób, wspólnie spędzone weekendy na pewno pozostaną dobrymi wspomnieniami.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Niewątpliwie ważnym momentem było dla mnie zaproszenie do grona Ambasadorek z DDOB, wygranie konkursu na profesjonalną sesję zdjęciową  z firmy We Peace It Apparel, zjazd Ambasadorek na Swag Show Silesia w Katowicach oraz wspólna sesja jak również nagranie króciutkiej reklamy dla iMe World.
Wszystkie te wydarzenia wywarły ogromny wpływ na moje życie. Dzięki nim poznałam wielu wspaniałych ludzi. Całe szczęście i ta przygoda się jeszcze nie kończy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W moich notkach często popierałam dobre inicjatywy, pokazywałam pozytywne wzorce jak również inspirowałam do działania. Myślę, że był to owocny rok, ubolewam jednak nad tym, że mimo wielkich chęci nie zdołałam z braku czasu na częstsze odwiedziny dzieci z pobliskiego domu dziecka, choć staram się tam być z drobnymi upominkami w takich dniach jak Dzień Dziecka czy mikołajki. Umawiałam się, że będę pomagać dzieciom w lekcjach szczególnie z angielskiego, ale niestety  nie zrealizowałam tego postanowienia, będzie to moim priorytetem w przyszłym roku. 
Wspieram również fundację Mondo Cane, i jeżeli w przyszłości zdecyduję się na nowe zwierzątko to tylko adoptując z fundacji/schroniska. Narazie nie mogę, bo mam już moje dwie ukochane pociechy.
 
A co nas czekać będzie w Nowym Roku? Na pewno wiele spraw leży w naszych rękach  i możemy zrobić dużo choć nie na wszystko mamy wpływ, ale jesteśmy zdolni zrobić się jeszcze lepszymi dla siebie i dla innych, wrażliwymi na zło i krzywdę, skłonni do czynienia dobra, a na pewno nadchodzący nowy rok będzie jeszcze lepszy czego Wam i sobie życzę.
 
 
 
 
 
 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

annazaakk
1

Piękny post! :)

odpowiedz

annazaakk
1

Piękny post! :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda