Golden
11.12.2015

Golden

 

 

 

 

 

 

W mailach od Was, bardzo często poruszany jest temat utraty bliskiej osoby, przyjaciółki, chłopaka. Piszecie do mnie z prośbą o podtrzymanie na duchu czy o kilka rad związanych z takim właśnie rozstaniem. Myślę, że jest to coś tak częstego, że należy w końcu uwzględnić to na  moim blogu. 

 

Nie ma takiej straty, która by nie bolała, ale czasem lepiej się pożegnać niż przechodzić przez cierpienia spowodowane tą właśnie relacją. Jeśli chodzi o związki, przyjaźnie, pamiętajcie, że nie ma sensu tkwić gdzieś z ludźmi, którzy Was nie wspierają i nie dają potrzebnego szczęścia. W takich sytuacjach powinniśmy myśleć wyłącznie o sobie, szczęście według mnie to najważniejsza reguła, którą w życiu należy się kierować. Egoizm czasem też jest dobry, szczególnie w sytuacjach kiedy jesteśmy przez kogoś krzywdzeni. Bardzo wiele z Was pisze, że jesteście wyśmiewane przez swoje przyjaciółki, ale skoro tak się dzieje, czy to na pewno przyjaźń? Dręczenie psychiczne, nie jest czymś wartym zachodu, nie dajcie sobą pomiatać tylko znajdźcie kogoś kto zaakceptuje Wasze wady i zalety, kto nie obrazi się na Was kiedy tylko odniesiecie sukces, lecz będzie z Was dumny! Szczerze nie rozumiem tych wszystkich relacji opartych na zawiści i fałszu czy wzajemnym obgadywaniu, zamiast ciągnąć coś takiego, zdecydowanie lepiej powiedzieć "dosyć!". Wiem, że strach przed byciem samotnym może paraliżować i każda istota ludzka powinna mieć w kimś oparcie, więc wiedzcie że KAŻDY prędzej czy później kogoś takiego znajdzie, wystarczy tylko szeroko otworzyć oczy. Zawsze powtarzam, że karma wraca, dlatego sama tak bardzo staram się być dobrym człowiekiem i traktować innych tak jak sama chciałabym być traktowana. Miałam mnóstwo nieszczerych przyjaciółek, które tylko czekały aż coś mi nie wyjdzie. Na szczęście zakończyłam te wszystkie toksyczne znajomości, zajęłam się sobą i w końcu jestem w odpowiednim miejscu z odpowiednimi ludźmi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zegarek Daniel Wellington od zawsze był jednym z moich must have, kiedy w końcu go mam, powiem Wam szczerze, że jest nieziemski. Chodzę w nim praktycznie cały czas, cóż powiedzieć - miłość od pierwszego wejrzenia. Mam dla Was 15% zniżki na jeden z zegarków DW, świetny prezent w tym świątecznym okresie! Rabat - lilajanowska. Wysyłka jest darmowa, a te piękne zegarki są zapakowane w idealne pudełeczka gotowe na prezent!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fur - F21 // Shirt - H&M // Pants - CLICK // Boots - CLICK // Headband - CLICK // 
Jewelry - Happiness Boutique // Watch - Daniel Wellington
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A może Ty po prostu nie chcesz wystarczająco mocno? Post motywujący, z pewnością każdego z Was zainteresuje. Opowiada o tym jak uwierzyć w siebie i swoje możliwości, czyli temat bardzo bliski mojej stronie.
5 sposobów na udany relaks Chyba nie trzeba niczego tutaj tłumaczyć, tytuł mówi sam za siebie!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LILA JANOWSKA
 
MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda