Businesswoman też może blogować!
13.11.2015

Businesswoman też może blogować!

 

 

 

W Święto Niepodległości mieliśmy okazję odwiedzić jedną z naszych wspaniałych Ambasadorek- Gielę, autorkę bloga thepickyedit.pl. Na co dzień Giela pracuje jako doradca strategiczny w dużej korporacji consultingowej, a po godzinach zajmuje się blogowaniem.

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego Giela jest wyjątkowa? Ponieważ udowadnia nam wszystkim , że prowadzenie bloga modowego nie jest żadną przeszkodą w odnoszeniu sukcesów na tle zawodowym. Giela znajduje czas nie tylko na pisanie postów na bloga, ale również na sesje zdjęciowe, tworzenie modowych stylizacji, a także na... boks. Blog jest dla niej przyjemnym  oderwaniem od szarej codzienności oraz sposobem na spełnianie się nie tylko w świecie biznesu. Jednocześnie uczy ją samodyscypliny i organizacji czasu. 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

Cechą charakterystyczną Gieli jako blogerki jest zamiłowanie do stylu high fashion. Na thepickyedit.pl możemy zobaczyć ciekawe outfity do biura i spotkania na mieście, a także stylizacje na specjalne okazje.  Co więcej,  znajdziemy tam również pomysły na zdrowe przekąski i śniadania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Już wkrótce będziecie mogli obejrzeć wywiad z Gielą na DDOB oraz zobaczyć parę ujęć z jej życia codziennego. Śledźcie nas!

 

 

 

 

 

 

foto: Roger Wanke

Roger Wanke Photography

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

marcjamea
0

piekny plaszcz!

odpowiedz

marcjamea
0

piekny plaszcz!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda