Worst behavior
10.11.2015

Worst behavior

 

 

 

 

 

 

Muszę się Wam pochwalić, że ostatnio udało mi się zrobić aż sześć sesji na zapas, więc posty będą jak zawsze regularnie, co kilka dni. W dodatku zapisałam się na zajęcia na siłowni i już nie mogę doczekać się efektów, w końcu wzięłam się za siebie! Powoli, małymi kroczkami zmierzam do celu.
 
Jesień to dość specyficzny okres, dopada Nas depresja i jedyne czego pragniemy to gorąca czekolada, filmy i łóżko, oj.. tak ja także uwielbiam to połączenie, ale gdy tylko wskakuję pod ciepłą kołderkę odechciewa mi się wszystkiego co wcześniej sobie zaplanowałam, dlatego ostatnimi czasy omijam moje łóżeczko szerokim łukiem. Nienawidzę kończyć dnia ze świadomością, że wszystko odłożyłam na potem, kalendarz bardzo mi pomaga zorganizować czas tak abym zrobiła wszystko co muszę, wystarczy "krótka" lista rzeczy do zrobienia i już. Uważam, że dobra organizacja to podstawa, aby dzień był jak najbardziej produktywny, myślę, że mogę w przyszłości zrobić o tym dłuższy post, przedstawiając Wam moje małe triki.
Napiszcie mi w komentarzach lub na asku o czym jeszcze chcielibyście poczytać, z chęcią spełnię Wasze prośby, a teraz rozwiązanie ostatniego konkursu SheIn..
 
KONKURS WYGRYWA
Hania Sienkiewicz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top - BM // Pants - Bershka // Coat - CLICK // Scarf - CLICK // Boots - Lovelyshoes // 
Beanie - H&M // Sunglasses - Zerouv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LILA JANOWSKA
 
MY NAME IS LILIANA BUT I LIKE WHEN YOU CALL ME LILA. I AM 18 YEARS OLD GIRL LIVING IN POLAND. SMALL TOWN IS A BIG CHALLENGE FOR ME, GOSSIPS ARE EVERYWHERE BUT I HONESTLY DON'T CARE. LOVE BEING DIFFERENT AND HAVE MY OWN IDEA ABOUT EVERYTHING. I'M DEFINITELY NOT THE TYPE OF PERSON WHO FOLLOWS THE CROWD. XX
 
 
 
 
 
 
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda