Wreszcie jest!
27.10.2015

Wreszcie jest!

 

 

 

Witam!

 

Jest niedziela, pogoda za oknem daje radę, ja leżę w łóżku i zastanawiam się jak mogłabym dobrze spożytkować ten czas. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy - "nauka", może okazać wam się to dziwne, ale jestem już nią zmęczona. Zawsze w wolnych chwilach jest tylko ona, więc dziś postanowiłam chociaż na chwilkę uciec, stąd ten post! 
 
Dziś chciałabym wam zaprezentować jedna z lepszych polskich damskich marek. Mianowicie chodzi mi o FLORAL MORAL. Jak już wiecie nienawidzę rzeczy, które są jakościowo beznadziejne. Nieraz spotkałam się z marka, która stawia tylko i wyłącznie na wygląd nie licząc się z tym czy po pierwszym praniu owa rzecz będzie do wyrzucenia. Natomiast marka FLORAL MORAL, łączy te dwie kwestie. Rzeczy są dobrze wykonane i zarazem przepiękne. Biały t-shirt, i czarna bluza. Niby nic, a naprawdę cieszy oko! Z czystym sercem mogę wam polecić ten sklep 
 

TUTAJ ŁAPCIE LINK: http://www.floralmoral.com


Do kompletu dołożyłam nerkę z firmy LIFE HAPPENS, o tej firmie mogliście przeczyta we wcześniejszych postach, ale niedawno wypuściła nową kolekcje! WARTO SPOJRZEĆ:)

LINK: http://www.lifehappens.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://wisnickaalicja.blogspot.com/

  • udostępnij
1 komentarzy

Nvth
0

yes

odpowiedz

Nvth
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda