Siła myśli
27.10.2015

Siła myśli

 

 

 

Czy zdarzyło Wam się kiedyś o kimś intensywnie myśleć i tę osobę ściągnąć myślami? Bo ja mam wrażenie, że moje myśli są czasami jak magnez i przyciągają do mnie różne osoby, o których wcześniej myślałam.
Przytrafiło mi się nie raz, że myśląc o kimś nagle dostaję od tej osoby  sms. Ktoś może to nazwać zwykłym przypadkiem, ale dla mnie to jest coś więcej. Myśli niewątpliwie mają moc. Mam też tak często, że planuję do kogoś zadzwonić, a ten ktoś dzwoni właśnie do mnie. Czy Wam też coś takiego się przytrafiło?

Ja wierzę w przywoływanie myślami, ostatnio doświadczyłam tego na własnej skórze spędzając cudowny weekend we Włoszech. Zwiedzając przepiękny Mediolan pomyślałam sobie jak fajnie byłoby spotkać Kenzę, moją ulubioną blogerkę, która akurat też przyjechała do Mediolanu w tym czasie. To też się stało. Potęga podświadomości. Spotkałam Kenzę w tłumie turystów, niezliczonej ilości ludzi, która zjechała do tego miasta na galę mtv ema, gdzie ciężko było przejść nie ocierając się o kogoś i bardzo łatwo było się zgubić. Po prostu wpadłyśmy na siebie. Gdyby przeszła parę metrów dalej wystarczyłoby aby się minąć. Ale widocznie moje myśli kierowały podświadomie moimi krokami i tuż pod La Scalą udało mi się zamienić parę słów i zrobić zdjęcie z moją ulubioną blogerką. Powiem szczerze, że na żywo jest jeszcze ładniejsza i w dodatku taka pozytywna.

Dzisiaj chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w halloweenowym konkursie, który organizuję z firmą Shein! Do wygrania jest 120$ na zakupy w sklepie Shein, a dla wszystkich osób, które wezmą udział w konkursie zniżka 35%! :)

Co musicie zrobić? :
Zarejestrować się na stronie - KLIK
Polubić stronę SheIn na facebooku - KLIK
Zaobserwować publicznie mojego bloga
W komentarzu dać adres email, który podaliście podczas rejestracji na stronie SheIn
 
Konkurs trwać będzie 15 dni!
Powodzenia :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda