Będzie sequel „Do wszystkich chłopców, których kochałam”?!
28.08.2018

Będzie sequel „Do wszystkich chłopców, których kochałam”?!

Przygotuj się na kolejne listy miłosne.

Jeśli tak jak my, widzieliście już "Do wszystkich chłopców, których kochałam" kilka razy i macie nadzieję na sequel, aby móc zobaczyć więcej Lary Jean i Petera Kavinsky'ego to Netflix może sprawić, że nasze marzenia się spełnią. Choć oficjalnie nie zostało to jeszcze potwierdzone, nie tracimy nadziei i wydaje nam się, że istnieją pewne wskazówki, które mogą sugerować kontynuację.

 

P.S. WCIĄŻ CIĘ KOCHAM OFICJALNYM SEQUELEM?

Netflix oficjalnie nie wyraził zgody na sequel, podczas gdy firmy produkcyjne, które nabyły prawa, Overbrook Entertainment i Awesomeness Films, mogą nie mieć praw do kolejnych dwóch książek z tej serii. Ale nie panikuj! Jeśli film zakończy się sukcesem, prawdopodobnie wytwórnia skorzysta z szansy na adaptację dwóch kolejnych książek.

Co więcej, Jenny Han, która napisała książkę, na której oparty jest film, jest gotowa do kontynuacji - "Jeśli ludzie chcą więcej, to chcę móc dać im więcej.”

 

 

 

 

O CZYM BYŁBY SEQUEL?

Cóż, na wypadek, gdybyś to przegapił, istniała specjalna scena, która mogłaby podpowiedzieć, czego możemy się spodziewać. W nim John Ambrose McClaren pojawia się w drzwiach Lary Jean z kwiatami i listem miłosnym, który do niego napisała. Kitty otwiera drzwi. Film więc najprawdopodobniej zacznie się od niespodziewanego powrotu Johna i tego, jak wpłynie to na jej związek z Peterem.

Skrypt do filmu nie jest jeszcze napisany, ale jest kilka pomysłów na temat tego, do czego film ma się odnosić. Wygląda na to, że przybycie Johna Ambrose McClarena może sprawić, że sprawy pomiędzy Lara Jean i Peterem będą dość skomplikowane.

 

Chcielibyście obejrzeć drugą część tego filmu?

 

  • udostępnij
2 komentarzy

tinypurpose
10

Zdecywanie bym chciała!!! :-*

odpowiedz

6

Nie! Nie chce drugiej części, bo ona wszystko zepsuje. Jest idealnie tak jak teraz 

odpowiedz

tinypurpose
10

Zdecywanie bym chciała!!! :-*

odpowiedz

6

Nie! Nie chce drugiej części, bo ona wszystko zepsuje. Jest idealnie tak jak teraz 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda