Garmin Pay – portfel w zegarku
24.08.2018

Garmin Pay – portfel w zegarku

Od kilku lat rośnie moda na smartwatche. Nic dziwnego – są bardzo praktyczne i ułatwiają codzienne obowiązki i przyjemności. Jedne z najniezwyklejszych oferowane są przez firmę Garmin.  Wyposażone w GPS oraz pomiar tętna smartwatche tego producenta, stworzone zostały z myślą o uprawianiu sportu i aktywnym stylu życia. Bieganie, jazda na rowerze, trening na siłowni, SUP, joga, golf… niezależnie od tego co robisz, zegarek pomoże ci w treningu.

Wśród sportowych smartwatchy Garmin znaleźć można również urządzenia z pamięcią na muzykę, której można posłuchać po połączeniu ze słuchawkami bezprzewodowymi oraz usługą Garmin Pay™.

 

To perfekcyjna opcja dla aktywnych osób, często żyjących w biegu oraz takich, które nie znoszą noszenia ze sobą portela. Dlaczego jest tak idealna? Garmin Pay™ daje możliwość płacenia za zakupy wyłącznie przy użyciu zegarka. A przecież jest on zwykle nieodłącznym elementem naszej stylizacji. Przydaje się także podczas wysiłku fizycznego – biegania, jazdy na rowerze, wizycie na siłowni itd. Smartwatch Garmin z funkcją Garmin Pay™ pozwoli Ci na komfortowe uprawianie sportu – bez rozmyślania, gdzie schować portfel z pieniędzmi.

 

Jak włączyć płatność?

Udało Ci się kupić niezwykły smartwatch Garmin (z Garmin Pay™) lub dostałaś/eś go w prezencie? Super, gratulujemy! Od teraz wzrasta Twój życiowy komfort. Możesz płacić za zakupy gdzie tylko chcesz, nawet zaraz po ostrym treningu.

 

A jak włączyć tę funkcję? Najpierw musisz pobrać aplikację na telefon Garmin Connect Mobile, a następnie wybrać w niej model swojego zegarka. Powinno dojść do połączenia pomiędzy urządzeniami. Kolej na wprowadzenie karty. W tym celu wybierz Garmin Pay™ w aplikacji i wciśnij „Utwórz portfel”. Postępuj zgodnie z każdym krokiem instrukcji w programie. Następnym etapem jest dodanie karty. Może to być np. karta Dopasowana, która jest wydawana do Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska Musisz także zaakceptować regulamin. Cały proces jest banalnie prosty.

 

Jak i gdzie można płacić zegarkiem?

Za zakupy za pośrednictwem Garmin Pay™ zapłacisz w każdym miejscu, które przyjmuje płatności zbliżeniowe. Aby tego dokonać, wybierz na swoim smartwatchu ikonkę portfela i wpisz 4-cyfrowe hasło (uprzednio ustawione). Masz teraz aż minutę na wykonanie płatności zbliżeniowej zegarkiem. Prawda, że proste? ;)

 

 

 

Który bank oferuje tę opcję?

Funkcja Garmin Pay™ jest dostępna między innymi w Santander Bank Polska. Jeśli jeszcze nie masz konta w tym banku, sprawdź jego ofertę dla młodych osób – Konto Jakie Chcę. Otwórz rachunek i ciesz się wygodną płatnością zegarkiem – tylko jednym ruchem ręki.

 

Życie w biegu – komfort na zakupach!

 

 

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Konto jakie Chcę jest rachunkiem płatniczym. Do płatności zbliżeniowych potrzebujesz zegarek Garmin wyposażony w NFC oraz telefon z zainstalowaną aplikacją Garmin Connect Mobile. Usługa Garmin Pay dostarczana jest przez firmę Garmin. Szczegóły oferty Santander Bank Polska S.A., informacje o opłatach i prowizjach, oprocentowaniu są dostępne w placówkach banku oraz na stronie internetowej santander.pl. Stan na…

  • udostępnij
1 komentarzy

Oliwia-Głuszko

Oliwia-Głuszko

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda