Dlaczego Twój chłopak ogląda się za innymi
08.08.2018

Dlaczego Twój chłopak ogląda się za innymi

Idziecie razem za rękę i nagle Twój luby odwraca się za mijającą Was dziewczyną? Nic nowego! Faceci często tak robią. Z czego to wynika? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

 

Dlaczego mężczyźni patrzą na inne?

Nie, nie leży to w ich naturze. Równie dobrze można by tłumaczyć w ten sposób zdrady, a przecież nie o to chodzi. Chodzi o normalność, zachowanie równowagi psychicznej, a nie o samczą naturę. Faceci oglądają się za innymi dziewczynami, bo mają oczy, które widzą. A widzą zgrabne nogi, ładne włosy, oryginalną urodę. To absolutnie normalne, jeśli raz na jakiś czas Twój luby zerknie na inną dzieewczynę. Tak samo jak Ty zerkasz na chłopaków, mijanych na ulicach. Oczywiście od czasu do czasu.

via GIPHY

 

 

Wszystko z umiarem

Oglądanie się za innymi wynika z ciekawości i zmysłu estetyki. To totalnie naturalne, w nawet najbardziej udanych związkach. Pamiętaj jednak, że normą jest zerkanie na „inne” raz na jakiś czas. Jeśli tego typu obserwowanie mijanych tabunów dziewcząt weszło Twojej miłości w krew – zapytaj go, czy czegoś mu brak. Być może szuka zaczepienia gdzie indziej, a wtedy nie warto się w to angażować. Nie każdy facet jest normalny i nie każdy jest babiarzem – musisz to wypośrodkować, bo inaczej osiwiejesz!

 

Nie przejmuj się!

„Jedno jest pewne, że te krótkie, wręcz odruchowe, spojrzenia nie są dowodem nieumiejętnego zarządzania własnym popędem seksualnym i niepohamowanych żądz”.  Nie doszukuj się od razu erotycznych podtekstów, a jedynie swego rodzaju analizy, która przelatuje przez głowę faceta i odlatuje w siną dal zanim zdąży zamienić z Tobą słowo. Bez obaw! Twój chłopak może i ogląda się za innymi, ale to Ciebie kocha. I tak trzymać!

via GIPHY

 

  • udostępnij
1 komentarzy

paulinoowo
0

bardzo fajny wpis

odpowiedz

paulinoowo
0

bardzo fajny wpis

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda