Wciągnęło nas do Youtube’a!
23.07.2018

Wciągnęło nas do Youtube’a!

Cyber Marian to znana postać na polskim Youtubie. Tajemniczy twórca, którego kanał istnieje od 2011 roku, jeszcze nigdy nie ujawnił swojej prawdziwej tożsamości. Jedną z bardziej znanych serii na jego kanale to „Wciągnęło mnie do…”. Kilka dni temu pojawił się nowy odcinek z tej właśnie serii – tym razem Cyber Mariana wciągnęło do gier.

 

Seria dorobiła się wielu fanów. Nawet, jeżeli ktoś nie subskrybuje Mariana, to bez wątpienia kojarzy jego filmiki. Ukryty Polski Mega Mix – inna znana seria tego twórcy – swego czasu była prawdziwym hitem internetu.

 

 

Ta seria dorobiła się już aż piętnastu odsłon! Wracając jednak do „Wciągnęło mnie”, już czterokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć Mariana w roli znanych polskich youtuberów.

 

 

Cyber Marian z jednej strony trochę ich wyśmiewa, ale nie można odmówić mu tego, że idealnie oddaje ich typowe gesty, zachowania i mimikę twarzy. W „making of” serii można zobaczyć ile trudu i starań wkłada w tworzenie swoich filmów.

 

 

Ogromnie wrażenie robi zwłaszcza jego odwzorowanie Karola Strasburgera i Łukasza Jakóbiaka. Marian wziął także na warsztat viralowe hity youtube’a.

 

 

Wcześniej Mariana wciągnęło także do antenowych wpadek z telewizji i hitów z Hollywood.

 

 

Seria cieszy się ogromnym powodzeniem niezmiennie od pięciu lat, więc spokojnie możemy spodziewać się kolejnych odsłon „Wciągnęło mnie do...”. Cyber Marian to „stary wyjadacz” Youtube’a, więc jego filmy są także coraz lepsze i dokładniej dopracowane.

 

Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy lubicie Mariana i który odcinek z serii podoba Wam się najbardziej.

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

anka_gor
0

hahaha, ekstra!

odpowiedz

skucinskaemi
0

Jak ktoś ma poysł to czemu nie 

odpowiedz

anka_gor
0

hahaha, ekstra!

odpowiedz

skucinskaemi
0

Jak ktoś ma poysł to czemu nie 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda